Dame, Separ a Dope. O tomto feate by sa malo hovoriť viac

Poďme sa preniesť do konca kalendárneho roka 2017 a pripomenúť si banger, na ktorom spolupracovali Dame, Separ a Dope. Áno, chalani z DMS a Lvcas dali dokopy sily v rámci Dameho premiérového sólového albumu SELFMADE. Už možno tušíte, ktorú skladbu máme na mysli.

Dame, Separ a Dope – to nemohlo sklamať

„Pozri sa teraz“ je banger. Áno, píšeme to priamo, pretože je to pravda. Dame svojím premiérovým sólovým albumom SELFMADE v roku 2017 jasne ukázal, akú kvalitu má. A tento song, ktorý má na YouTube viac ako 2 milióny views, to len a len potvrdzuje. Ak ste v tom čase alebo neskôr mali ťažké srdce na svoju bývalú priateľku, Lvcasov refrén vám hrá v ušiach dodnes.

Samozrejme, táto skladba nie je (len) o flexení na svoju ex. Dame aj Separ sa vracajú do minulosti, načrtávajú to, ako sa ich životné príbehy vyvinuli a kam sa im podarilo dostať. Myslíme si, že túto skladbu sa patrí si pripomenúť, predsa len, čoskoro to bude päť rokov, čo už je vonku. A ak sa pýtate, kto sa postaral o produkciu, tak vás neprekvapí, že je to Smart. Kompletná DMS + Lvcas Dope, áno, toto funguje.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Dame, Instagram/Separ, Instagram/LvcasDope

Odporúčame