Dame priznáva, že si veci skomplikoval. Hovorí, že ľudia budú prekvapení

Popri tom všetkom, čo sa v tomto období rieši, a to je toho teda skutočne požehnane, sa možno mierne zabúda na interpretov, ktorí pripravujú svoje albumy. Jedným z nich je aj člen zoskupenia DMS Dame, ktorý momentálne pracuje na svojom druhom sólovom albume. Ten prvý s názvom Selfmade vznikol v roku 2017 a tešil sa veľkej popularite medzi priaznivcami kvalitnej slovenskej hudby.

Druhý Dameho album sa bude volať 100ry, a teda, PRÍBEH. Tento produkt bude zaujímavý predovšetkým tým, že Dame sa stará samozrejme o svoje texty, ale rovnako tak aj o hudbu. V dobe, kde je stále viac problémov s tým, že sa niekto „inšpiruje“ v zahraničí, je to zaujímavá cesta ako ukázať aj ostatným, že sa to dá robiť inak. A ktovie ako to bude s videoklipmi, pretože ten prvý, ktorý vyšiel ku skladbe 100ry, si Dame robil úplne sám. A ako povedal, nebolo to také komplikované, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Vytvoriť si celý album takmer úplne sám je naozaj veľká výzva. „Už nejakú dobu nevidím nič iné, ako toto, každý deň ma to fakt baví, ale niektorí veci som si pekne skomplikoval, tak si to musím od*rať. Nebudem klamať, že by som už išiel aj niekam von, napríklad do lesa,“ prihovoril sa svojim priaznivcom na sociálnej sieti Instragram.

„Len vďakabohužiaľ neviem v kľude odísť od rozrobených vecí a vypnúť, keď mám tento pracovný mindset. Poda mňačakáte hocičo len nie to, čo príde, lebo toto ťa asi ani nenapadne. Pár ľudí, väčšinou hostí, už počulo a hlavne videlo o čo ide, a reakcia bola presne, aká som si myslel, že mi pekne je*e,“ pokračoval člen zoskupenia DMS.

„S malým omeškaním to skoro stíham, takže zostaňte naladení, budem vás informovať. Snippet bude EXTRÉM! Robíme na tom s Ivom skoro nonstop. V podstate mám uzavretý guestlist, ale zaujíma, či trafíte niekto nejakých hostí. Samozrejme, DMS je jasné,“ zakončil svoj prehovor. V komentároch sa Dameho jeden fanúšik opýtal, či budú albume spolupráce s rapermi z Česka. Odpoveď bola kladná. Špekuluje sa, že na albume by sa mohol predstaviť minimálne Yzomandias.

Foto: Dame, Instagram

Odporúčame