Dame do slovenského rapu vracia slobodu: Jeho nový album bude skvelý

#Do slovenského rapu sa vracia sloboda. Postaral sa o to Dame z DMS, ktorý si na tento rok aj zarovno so Separom pripravil svoj ďalší sólový album. Zaujímavosťou pri Dameho novom sóle je to, že ide rovno o dvojalbum, ktorý podľa doterajších ukážok vyzeral viac než dobre a dnešným dňom sa to všetko zoficiálnilo (ak je také slovo). Na YouTube sme totiž dostali prierez tracklistu v podobe oficiálneho snippetu.

Projekt FRÍ DOM znie podľa načrtnutých úsekov skladieb naozaj skvelo. Tešiť sa môžeme dohromady až na tučných 31 skladieb, ktoré podľa toho spomínaného dnešného snippetu ponesú rukopis toho najlepšieho z Dameho aktuálnych hudobných skills.

Čo si pre nás Dame chystá?

Zo snippetu máme príjemné pocity v podbrušku, aj celom zvyšku tela. Núka sa nám do mysle predstava blahodarnej lyriky, magnificentných hudobných produkcií a jedinečnej atmosféry prenádherne úprimného rapu.

Voľnosť je z tohoto projektu cítiť naozaj na každom rohu a rozhodne treba vypichnúť aj umelecké cítenie vložené do tvorby vizuálu tohto videa. Na záver si už len pozri Dameho nedávny videoklip ku skladbe „Pri tebe“ a teš sa spoločne s nami na jeden z viacmenej istých adeptov na album roka 2023. A to ešte nestihol ani veľmi začať. Nevadí.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame