Dame pobavil fanúšikov archívnou fotkou. Snippet od Separa ho zaskočil

Dame a Separ sú veľmi dobrí kamaráti, veď v skupine DMS to ťahajú spoločne už naozaj veľmi-veľmi dlho. Očakávalo sa, že Dame sa po zverejnení Separovho snippetu k novému albumu OG ozve na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Tak aj bolo a opäť Adam neostal nič dlžný svojej povesti, fanúšikov pobavi.

Separov snippet k novému albumu OG je von od včera, je spustený predpredaj a video na YouTube videlo viac ako 122 tisíc ľudí. Toto číslo ešte určite porastie. Ľudia, ktorí si kúpili album prostredníctvom internetu, ho dostanú približne na konci mesiaca apríl. Tí, čo platili vopred – kartou alebo prevodom, za dva týždne dostanú na mail kód, kde si budú môcť album stiahnúť.

Reakcie na Separov snippet sa množia, jedna z najviac relevantných je však práve od Dameho, ktorý tento raz počkal až na ochutnávku z albumu, pričom predtým nové Separove skladby nepočul. Chcel, aby ho prekvapila až finálna verzia, ktorá je dostupná aj fanúšikom.

„Čaute! Tak som tu zas. Pred chvíľou spustil môj najlepší kamarát predpredaj svojho 4. sólo albumu OG. Ale vážne, neviem to ani nejak rozumne opísať lebo som ostal zaskočený keď som včera počul final. Fakt je to výbuch emócií čo sú to za veci! A takto nejak sa bude tváriť každý kto mal v pláne vydať najlepší album tento rok,“ napísal otvorený raper na svojom profile, kde sa včera prihovoril svojim fanúšikom.

Priloženie humornej archívnej fotografie pomerne presne vystihuje, čo chcel Dame povedať. Očakáva sa totiž, že OG od Separa bude patriť medzi najpodarenejšia hudobné počiny tohto roka. Netreba ale zabúdať ani samotného Dameho, ktorého druhý sólový album by mal uzrieť svetlo sveta približne o mesiac. Presný dátum zatiaľ známy k dnešnému dňu nie je.
A tak, ako teraz Dame a ostatní promujú Separov album, sa očakáva, že bude promovaný aj Dame, i keď, ako veľmi dobre vieme, ani on a ani Separ si na podobné veci nepotrpia. Na druhej strane, je pekné a pozitívne, že na nich kolegovia z odvetvia myslia. Inak, stačí si spomenúť na letný album MDMS, ktorý Separ, Dame a Smart vydali bez akejkoľvek reklamy a zožal obrovský úspech medzi priaznivcami.

Foto: Dame, Instagram

Odporúčame