Dame má novinky: Vydá deluxe verziu svojho albumu a vyráža na turné

Dame

Dame chystá novinky (Zdroj: Instagram.com/Dame)

#Žijeme skutočne úrodné obdobie domáceho rapu a tento rok zatiaľ bez pochýb patrí aj chalanom zo skupiny DMS. Separ s Damem dali von svoje očakávané sólo albumy, pričom svoj projekt v spojením s hudobníkom menom Gliwre priniesol aj Smart. Čo ešte nové má však aktuálne Dame? Poď pozrieť spolu s nami!

Deluxe verzia albumu

Napriek tomu, že vydanie Dameho sólo albumu Frí Dom sprevádzali nepríjemnosti v podobe špinavého zlodejstva, sa táto štúdiovka môže bez obáv zaradiť medzi to najkvalitnejšie, čo sme tento rok počuli a budeme počuť.

Dameho nové sólo bolo síce prekvapivo úplne bez hostí, ale… Iba dočasne! V posledných dňoch totiž Adam oznámil vydanie deluxe verzie svojho najnovšieho projektu. V nej by sme sa na 15tich skladbách mali dočkať 15tich hostí a táto deluxe verzia zároveň vyjde von aj v novom premakanom obale. Milovníci pekných nosičov si teda teraz určite príjdu na svoje! Podporíš kúpou originálu aj ty?

Očakávaná tour

K poriadnemu albumu patria aj poriadne koncerty.

Na oznámenie Dameho Frí Dom Tour sme si síce kúsok museli počkať, ale už vieme, kedy a kde sa jej dočkáme. Odohrá sa celá v priebehu júna, bude mať konkrétne 7 zastávok, pričom sa začne  2. júna v Leviciach v Unity Clube a skončí 30. júna na HipHop Žije v Bratislave. Dobrou správou je, že rovnako ako aj Separovu tour, aj tú Dameho celú odohrá Smart, takže všade sa dočkáš minimálne dvoch tretín tejto krásnej skupiny.

Zároveň sa podľa všetkého môžeme tešiť aj na nové diely obľúbenej vlogovacej série DMS LIFE, takže budú uirčite zase samé bomby!

DMS a Nerieš prvýkrát spolu

DMS a Nerieš majú vzájomne naozaj nespočet trackov, z ktorých sa stali nesmrteľné hity. Skvelou správou pre fanúšikov bolo nedávne oznámenie, že tieto dve rapové skupiny si pre teba chystajú svoju vôbec prvú spoločnú živú show!

Prinesie ju konkrétne Festival Follow, ktorý sa odohrá už 9. až 10. júna na Donovaloch v samotnom srdci Slovenska. Počas dvoch dní sa na pódiu vystrieda vyše 20 interpretov z CZ a SK scény. V priestoroch lokálnych hotelov zažiješ unikátne párty. V programe namiešali organizátori rôzne žánre a nezabudli dokonca ani na tých najmenších.

Milovníci krásnej prírody a kvalitnej hudby si prídu na svoje a fanúšikovia DMS a Neriešákov obzvlášť!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame