Dame kritizuje OKTAGON MMA. Ktorých fighterov chváli?

Dame v sobotu, tak ako veľké množstvo z nás či vás, sledoval MMA turnaj OKTAGON 34, ktorý prebiehal na pražskej Štvanici. Člen skupiny DMS sa počas tohto podujatia na svojom profile na Instagrame vyjadril k viacerým témam. 

Dame a OKTAGON MMA

Damemu sa nepáčilo, že keď pozeral OKTAGON 34, ktorý prebiehal naraz s turnajom UFC v Londýne, kde štartoval aj slovenský bojovník Ľudovít Klein, promotéri československej organizácie „vyspoilovali“ výsledok Lajošovho zápasu (tomu týmto smerom gratulujeme k dôležitému triumfu nad Walesanom Jonesom).

„Cením, že Oktagon počas toho, ako sleduješ ich PPV len tak pomedzi komentovanie prevarí výsledok UFC zápasu, ktorý si chceš pozrieť potom, keďže logicky sa nedá pozerať všetko naraz,“ hneval sa Dame. „To milujem, ako keď ti premotivovaný pi.us povie celý scenár filmu. Díky moc. Rovno tam vymenujte všetky výsledky zápasov UFC aj RFA. Jak pošírovaná bravčová pi.a a oslý ko.ot v ovčej riti na prírodno s vys.anou tarhoňou.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Člen skupiny DMS následne vyzdvihol viacerých bojovníkov, ktorí sa na OKTAGON 34 predstavili. Pochválil talentovaného Romana Paulusa, na ktorom sa mu páči, že sa zbytočne nevenuje trash talku, ďalej Tomáša Fialu, ktorý zvykne robiť ochranku na rapových koncertoch, pričom aj keď mu neustále ponúkajú alkohol, disciplína jednoducho nepustí a on ostáva triezvy. A v neposlednom rade ocenil Karlosa Vémolu, ktorý získal titul organizácie v poloťažkej váhe po výhre nad Aleksandarom Iličom. „Je to stroj,“ uviedol.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: @kubis_pht , OKTAGON MMA

Odporúčame