Dalyb vydáva deluxe edíciu jeho albumu TEEN(R)AGE

Byť raperom a vôbec akýmkoľvek interpretom, či človekom venujúcim si kultúre je momentálne na Slovensku veľmi náročné. Zrušené koncertné šnúry a desiatky tisíc ľudí bez práce sú len malým príkladom toho, ako kultúra dostáva silné facky. Svoje o tom vie aj člen košickej Haha Crew, Dalyb, ktorý tour zrušil ešte v začiatkoch prvej vlny koronakrízy, no koncerty sa mu bohužiaľ nepodarilo zorganizovať ani počas letných dní. Mal tak dostatok času na to, aby okrem práci na jeho oblečení nahral aj nejaké nové skladby, ktoré si všetci užijeme na živo hneď, ako nám to situácia dovolí.

https://www.instagram.com/p/CGZoAcLBp6j/

Ako dodáva sám mladý raper a producent, týmto spôsobom uzatvára jeho oficiálny debut, keďže počas leta sa ho nepodarilo uzavrieť počas živých vystúpení. Deluxe edícia obsahuje tri nové skladby, a to prázdniny, catwalk2 a ciga&gin. O hudobné prevedenie sa samozrejme postaral Dalyb a Nuri. V najbližšej dobe sa dočkáme aj nových videoklipov.

Foto: Adam Tarana, Dalyb Instagram

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame