Dalyb pripomína jeho nový album. Čoskoro vydá letné skladby

Dalyb pripomína svoj nový album

Dalyb pripomína svoj nový album

O Dalybovi z košickej Haha Crew veľa písať nemusíme. Producent, ktorý sa za necelých 10 rokov od vydania prelomovej skladby RAP&MÓDA stal aj plnohodnotným raperom a v neposlednom rade slovenskou módnou ikonou. Nás však, logicky, najviac zaujíma práve po hudobnej stránke. Práve preto vzniká aj tento článok. Dalyb na jeho profile na sociálnej sieti oznamuje približný dátum vydania nového albumu.

Doposiaľ posledný album, ktorý Dalyb vydal, nesie názov TEEN(R)AGE a jeho vydanie sa datuje ešte do roku 2019. Koncom roku 2020 síce prišla aj deluxe verzia projektu TEEN(R)AGE, dočkali sme sa „len“ troch nových skladieb. Fanúšikovia však už nejakú tu dobu vedia, že nová hudba je na ceste.

„Release albumu vidím na august/september, ale zatiaľ z neho dropnem na leto nejaké single, čo vy na to!?“, pýta sa pod posledným príspevkom na jeho instagramovom profile. Vieme tak, že na nový album a tracky hodiace sa aj na festivaly už fanúšikovia dlho nebudú musieť čakať.

Čo môžme teda očakávať v najbližších týždňoch? Pravdepodobne aj skladbu, ktorú Dalyb leakoval vo formáte Reels takmer pred mesiacom. Letný vibe z krátkej upútavky jednoznačne ide, a tak pravdepodobne nie je o čom. O beat sa v leaku postaral Nuri a vypočuť si ho môžeš na tomto odkaze. Alebo si opäť vypočuj album TEEN(R)AGE, ktorý Dalyb dropol v roku 2019. Aha, to sme už spomínali.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Dalyb IG

 

Odporúčame