CONTEST OF TALENTS: Finálová desiatka je tu! Pozri si našich finalistov a hlasuj v závere článku

Druhá séria našej talentovej súťaže je definitívne vo finále. Z vyše 30-tich súťažiacich ste hlasovaním zvolili desiatku najlepších mladých interpretov, ktorí sa o vaše hlasy budú uchádzať opäť.

Hneď na úvod by sme chceli veľmi poďakovať našim partnerom, bez ktorých by táto súťaž nevznikla. Okrem mediálnej podpory nám venovali aj ceny pre najlepších. Ďakujeme za podporu a určite ich na ich sociálnych sieťach a weboch podporte aj Vy, zaslúžia si to!

Potmehood

Jägermeister Slovensko

Red Bull Slovensko

Rap Zone Records

Eške Rap


Len pre pripomenutie, čo čaká na najlepších?

Víťaz Contestu obdrží:

Mix/Master od Rap Zone Records v hodnote 150€

VIP sponzorované promo od Rap Generation

7-pack Kratomu od Potmehood.sk

Zásobu fliaš od Jägermeister Slovensko

 

2. miesto v Conteste obdrží:

Zásobu energie od Red Bull Slovensko

Poukážka 35€ do sekáču od Potmehood.sk

Menšiu zásobu fliaš od Jägermeister Slovensko

 

3. miesto v Contest obdrží:

Menšiu zásobu energie od Red Bull Slovensko

PR článok ku vybranému tracku od Rap Generation


Ceny sú teda veľmi zaujímavé a my už ďalej nebudeme napínať, presuňme sa k najlepšej desiatke súťažiacich!

SIMILIVINLIFE – Sám

V poradí naša dnešná prvá skladba patrí Šimonovi, ktorého rapový pseudonym je SIMILIVINLIFE a stal suverénnym víťazom prvého súťažného kola. Do súťaže sa rozhodol zapojiť so zaujímavou skladbou, ktorá presahuje hranice tradičného rapového žánru – jedná sa o alternatívno-rockový song, ktorý je u Šimona prvý svojho druhu. Názov výtvoru je Sám a jeho kvalitu môžeš posúdiť aj ty sám

242 GANG – SHIFT

Druhým postupujúcim z prvého súťažného článku boli chalani z formácie 242 GANG, ktorí sa do Contestu prihlásili s trackom SHIFT. Súťažný track je súčasťou ich pripravovaného mixtape-u a chalani rapujú do drillového podkladu, ktorý momentálne ovláda domácu scénu. Je to fresh a zoskupenie vydáva podľa vlastných slov stále nové veci, takže si to určite daj.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus: „Odmietol som DJ Khaleda." (ROZHOVOR)

KUKY893 – X

Ďalšiu vec, ktorej autorom je raper KUKY893, možno poznáš z éteru rádia SPIN. Track sa tam totiž dostal a jedná sa o pomerne deep záležitosť s úprimným textom a zaujímavým prejavom. Kuky rapovať vie, o tom nie je pochýb a aj jemu môžete svoje hlasy prideliť v závere tohto článku. My už len dodáme, že track je súčasťou jeho projektu Antisocial.

MENEŽERIS – Vieš Dobre

Víťazom druhého súťažného článku sa stal Menežeris, ktorého môžete okrem iného poznať ako manažéra jednej z najväčších rapových hviezd domácej scény. Pýtate sa koho? No predsa Roka – hviezdy, ktorá svojim diskom zničila nejednú kariéru. Menežeris sa rozhodol ísť vlastnou cestou a začal vydávať hudbu, pričom tento singel je jeden z jeho výtvorov.

MALNOR – Iný Svet

Pokračujeme opäť niečim profesionálnejším, konkrétne singlom od rapera menom MALNOR.  Pôvodné plány na videoklip zmarila pandémia, no aj napriek tomu dokázal dať Malnor dokopy solídny vizuál a témou skladby je akýsi flashback do časov minulých, keď ešte nebola doba poznačená smartfónmi a sociálnymi sieťami. Iný Svet vznikal v štúdiu u Grimasa a aj tento track sa uchádza o Vaše finálové hlasy.

Fefko – Oko Za Oko

Ďalším súťažiacim je Fefko, ktorý poslal a uspel so svojím singlom Oko za Oko. Jeho téma je pomerne jasná a objasnil nám ju aj samotný interpret. Mixtejpovka vznikla po tom, čo ho zradili blízki ľudia a celý tento výtvor je prakticky selfmade, keďže väčšinu klipu, ako aj samotný track si s malou pomocou vytvoril Fefko sám.

SKY – Cit ft. Taylor Baby

Do finálovej desiatky sa vďaka vašim hlasom prepracovala aj zástupkyňa nežného pohlavia Sára, ktorá vystupuje pod menom SKY. Je to vôbec jediná žena v našej súťaži a ako sama povedala, hudba je pre ňu emócia, neškatuľkuje sa výlučne do jedného žánru a robí, čo ju skrátka baví. S trackom CIT sa práve teraz uchádza o vaše hlasy aj vo finále.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali vždy vedel, že niektorí ľudia sú kotvy a hyeny (THROWBACK)

JOJOX – Flex Je Dead

Veľmi príznačný a tematický track sme do e-mailu dostali od interpreta menom JOJOX. Tento chalan je zastáncom toho, že rap by mal byť v prvom rade o myšlienke, nie o flexe, peniazoch a luxuse. Na to poukazuje práve vo vybranom tracku Flex je dead a s najväčšou pravdepodobnosťou táto myšlienka zaujala aj vás, keďže ste ju posunuli do finále a hlas jej môžete tiež odovzdať aj v závere finálového článku.

Mishino – Horská Dráha

Ďalším adeptom pre vaše finálové hlasy je Mishino, ktorý nám do súťaže ponúka jeho stále ešte pomerne nový singel Horská Dráha z jeho posledného projektu. Sám interpret nám napísal, že doteraz robil rap, no jeho chuť pre experimentovanie v hudbe ho zaviedla až do popovo-punkových vôd, čoho dôkazom je napríklad aj tento track.

mykagang ft. wen – ked sme boli mali

ODKAZ NA SKLADBU TU

Posledným interpretom vo finálovej časti je mykagang, ktorý sa do súťaže zapojil so svojím trackom ked sme boli mali. Na feate je Wen, ktorého už niektorí naši fanúšikovia môžu poznať. Už z názvu vieme vyčítať tému tracku. Mykagang nám napísal, že sa do hudby snaží vždy vložiť svoje pocity, no zároveň aj mood, ktorý šlape na živých vystúpeniach a s vydarenou skladbou sa uchádza aj o vaše finálové hlasy.


HLASOVANIE PREBIEHA DO NEDELE 22.08.2021 20:00!

 

 

 

Odporúčame