Connor McGregor ohlásil veľký návrat: Pamätáš sa, keď sa takmer pobil s Machine Gun Kellym?

Connor McGregor

Connor McGregor vs. MGK (Zdroj: YouTube.com/ Entertainment Tonight )

#Pokiaľ si fanúšikom sveta bojových športov, možno aj teba potešila aktuálna správa o tom, že svetoznámy írsky MMA fighter Connor McGregor sa oficiálne vracia.

Veľkolepý comeback

Túto veľkú novinku ohlásil sám UFC prezident Dana White počas pozápasovej konferencie k eventu UFC 300, ktorý sa odohral 14. apríla. McGregor bol mimo zápasov od roku 2021, kedy utrpel ďalšiu porážku proti Dustinovi Poirierovi. Aktuálne sa jeho návrat odohrá v rámci UFC 303, ktorý sa uskutoční 29. júna. Connorovým súperom v tomto comebackovom zápase bude Michael Chandler a podľa všetkého to bude skutočne zaujímavé bojové divadlo! 

Pri tejto príležitosti sme si zaspomínali na to, čo sa práve v tom spomínanom roku 2021 udialo medzi Connorom a jedným svetoznámym raperom, poď si na to zaspomínať spolu s nami!

Odovzdávanie cien

Konkrétne sa dnes chceme takto v krátkosti vrátiť do jesene práve roku 2021, kedy sa odohralo odovzdávanie prestížnych cien MTV. Počas tohto eventu sa kažodoročne na červenom koberci zíde tá najväčšia celebritná „smotánka“ na svete, pričom vtedajší ročník v sebe priniesol aj jednu veľmi kontroverznú záležitosť.

Išlo o presnejšie práve stretnutie Conora McGregora so svetoznámym raperom a spevákom Machine Gun Kellym, ktorý na odovzdávanie zavítal po boku svojej priateľky Megan Fox. Ako môžeme vidieť zachytené na hneď niekoľkých videách, McGregor i MGK sa spoločne stretli na červenom koberci, avšak stretnutie neprebiehalo tak, ako známy MMA zápasník plánoval.  

Podľa vtedajších informácií to mal byť totiž on, kto celý stret inicioval s úmyslom sa s Machine Gunom odfotiť. Machine Gun Kelly však fotku z nejakého dôvodu odmietol, pričom klasicky horkokrvný Conor to vraj vzal ako osobnú urážku. Po slovných útokoch sa pokúsil rapera i udrieť, avšak ochrankári tomuto pokusu našťastie zabránili. Ktovie ako by to dopadlo, keby si vymenili aj skutočné údery, ale pravdepodobne by to bolo veľmi rýchlo vyriešené. Teda minimálne z Connorovho pohľadu, haha.

Tesne po tomto konflikte sa zároveň reportérka z Entertainment Tonight Conora McGregora na zmieňovaný stret pýtala, avšak kontroverzný Ír zareagoval opäť svojsky. Vo videu nižšie sa môžeš pozrieť na jeho reakciu: 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Ako dobre poznáš domácu rapovú scénu? Tieto otázky ťa otestujú! ČASŤ 8

Budeme teda určite aj my v redakcii ostro sledovať Connorov návrat do fighterského sveta, sami sme zvedaví, čo po troch rokoch bez zápasov predviedie. Môžeme si byť však určite istí, že v rámci všetkých predzápasových stretov nebude núdza o poriadnu show!

Nuž a čo má nové takto po rokoch MGK? Aktuálne sa rozhodol vrátiť sa ku svojim rapovým koreňom, stále je v jeho tvorbe cítiť náznak pop punku. Nedávno vydal napríklad track s názvom „dont let me go“, kam vložil temné témy ako smrť, strata a zhoršujúci sa mentálny stav. To dopĺňajú aj mrazivé slová o samovraždených myšlienkach, čo všetko hho doviedlo až k mentálnemu zrúteniu. To sa zároveň MGk rozhodol „spečatiť“ aj masívnym čiernym tetovaním, ktoré mu zakrylo takmer celý vrch tela. Poď si to pustiť! 

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame