Čo má Kali nové? Futbal, Game of Thrones či The Voice

Články o Kalim patria na našom portáli medzi najobľúbenejšie. Niet sa čo čudovať, veď tento slovenský raper je veľmi-veľmi populárny, pričom počet jeho priaznivcov rastie takpovediac denne. Pozreli sme sa na to, čo má tento umelec nové za posledné dni. Veríme, že vás to zaujme. 

V pondelok sa Kali zúčastnil na galavečere Futbalista roka, kde boli odmenení najlepší slovenskí futbalisti za rok 2018. Na svojom profile na sociálnej sieti pripojil fotografiu s najlepšou trojicou poslednej ankety, a teda s víťazom Marekom Hamšíkom (čínsky Dalian), druhým Milanom Škriniarom (Inter Miláno), tretím Stanislavom Lobotkom (Celta Vigo).  Kali v popise dodal, že má ešte veľmi rád Róberta Maka z ruského Zenitu Petrohrad a Róberta Vitteka, niekdajšieho slovenského reprezentanta a jedného z hrdinov MS 2010.

K tomu pridajme fotografiu, na ktorej je Kali s populárnym moderátorom (nielen z rádia) Sajfom, pričom má na sebe akúsi rytiersku helmu, akú poznáme zo stredovekých výprav. Samotný Kali zabavil svojich priaznivcov popisom, v ktorom spomína extrémne populárny seriál Game of Thrones. Dodajme, že posledná séria GOT nás čaká už v polovici apríla.

Netreba zabúdať ani na Kaliho porotcovskú prácu v československej hudobnej šou The Voice Československo, kde finišujú výbery do jednotlivých tímov vybraných trénerov. Kali sa k tejto súťaži pravidelne vyjadruje vo svojich príspevkoch. Niet sa čo čudovať, veď každý týždeň ho na televíznych obrazovkách vidí veľké množstvo vecí.

Taktiež pokračuje Dovi Dopo tour, kde Kali prezentuje svoj nový album. Zastavil sa v českom meste Zlín, pričom ani nemusíte odhadovať, akej reakcie sa dočkal. Samozrejme, že extrémne pozitívnej.

A na záver to, čo Kaliho teší v týchto dňoch najviac – rodina a predovšetkým malá dcérka. Čas doma je pre tohto rapera po narodení ratolesti ešte cennejší, ako tomu bolo v minulosti, pričom je očividné, že si chce Kali so svojou rodinkou užiť každú chvíľu, ktorú má k dispozícii.

https://www.instagram.com/p/BvEfsgwDtkZ/

 

Odporúčame