Čo chýba Egovi? Pravdepodobne hovorí z duše mnohým

Ego patrí dlhodobo k najzaujímavejším a najsledovanejším slovenským rapperom. Je tu vyše dve dekády a vyprodukoval množstvo kvalitných trackov a hudobných projektov celkovo. Ani on však teraz nemôže vystupovať. A keby len to, Ego, rovnako ako ostatní ľudia v našej krajine, musia žiť takpovediac na úsporný režim.

Chápeme, že inak to teraz nejde, že situácia je jednoducho zlá a musíme počkať, kým sa to zlepší. Dúfame, že čoskoro sa koronavírus dá na ústup a ešte tento rok uvidíme live koncerty, letné festivaly či turné, na ktorých si konečne vychutnáme albumy, ktoré vyšli počas uplynulých mesiacov.

Dnes bude reč o Egovi. Ten sa pravidelne ozýva svojim priaznivcom, aby počas tohto obdobia nestratil kontakt s tými, ktorí ho dlhodobo podporujú. Najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že mu chýba šport. Nič viac, jednoduchá veta, v ktorej je silná emócia. Všetci dobre vieme, že teraz môžeme športovať iba individuálne, pričom veľmi populárne odvetvia ako futbal, hokej, basketbal, florbal či volejbal, sú zakázané.

Ego má šport rád, aj ho hrá, aj ho sleduje, pričom nepochybujeme o tom, že väčšina z vás je na tom takisto. Nuž, aj rapper z Kontrafaktu sám seba obmedzuje, aby sa situácia v celej krajine zlepšila. Ako píšeme vyššie, verme, že sa to začne všetko obracať na lepšie a to najhoršie už máme za sebou.

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame