Člen MILION+ skončil na sociálnych sieťach. Čo ho k tomu viedlo?

Pomôžeme si ľudovým príslovím, ktoré jemne upravíme. Sociálne siete môžu byť dobrý sluha, ale zlý pán. Tieto platformy dokážu pomôcť vo veľkom množstve prípadov, ale žiaľ sa nachádzame v období, kedy sa prostredníctvom Facebooku, Instagramu či Twitteru šíria predovšetkým dezinformácie a toxicita. Podobne to vníma aj jeden z členov českého labelu Milion+.

To následne vedie k tomu, že stále viac a viac ľudí so sociálnymi sieťami jednoducho končí. Buď si vymažu aplikáciu a tam to pre nich hasne, alebo si dajú väčšiu prácu a vymažú si profily. V konečnom dôsledku je ale podstatou to, že už na nich netrávia čas a nie sú vystavovaní všetkým negatívnym aspektom, o ktorých hovoríme. Veď aktuálne informácie sa dajú nájsť aj iným spôsobom, pričom, keď si chcete s niekým písať, dá sa to aj cez menej toxické aplikácie. Podobne to vníma aj jeden z členov českého labelu Milion+.

Člen M+ odišiel zo sietí

Aktuálne sa v rapových kruhoch v našich končinách rieši, že zo sociálnych sietí odišiel jeden z členov českého labelu MILION PLUS. Konkrétne sa jedná o Hasana, ktorého popularita išla v uplynulých mesiacoch postupne nahor. Avšak, fanúšikovia ho už na Instagrame nevidia. Otázka znie, prečo sa tak rozhodol?

Prikladáme odpoveď, ktorú zverejnil prostredníctvom IG samotný label.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milion Plus (@milionplus)

Ako môžete vidieť, Hasan má jasné dôvody. „Odišiel som zo sociálnych sietí preto, aby som získal nadhľad a sústredil sa na to, na čom v skutočnosti záleží: zdravie, rodina a music,“ píše sa okrem iného v jeho prehovore.

Nezabudol dodať ani to, že sa má fajn. To je podstatné. Aj keď Hasana nebudeme vídať na Instagrame, novej hudby by sme sa od neho v tomto kalendárnom roku mali dočkať.

Čítaj tiež: Ego posiela odkaz ľuďom. Pracuje na 2 nápadoch. O čo sa jedná?

Photo credits: M+, archív

Odporúčame