Čis T v songu promuje fightera, ktorého nepoznáš, ale… (VIDEO)

Čis T toto leto publikoval nový album, ktorý nemá síce rapový podtón, ale aj tak rezonuje. Latino náklad s názvom Sin Límite vol.2 dozaista hrá v autách či domácnostiach viacerých z vás. Teraz sme sa dočkali už štvrtého videoklipu z tohto CD. Čo nám vizuál ukázal?

⇒ Nový album SIN LIMITE 2 si vieš aj ty KÚPIŤ TU

Čis T a Alejandro Arcas

Nebudeme si klamať, nemusíte byť práve latino nadšenec, aby ste v albume Sin Límite vol.2 našli to svoje. Tento interpret vie, ako robiť hudbu, či už sú to letné tóny alebo striktný rap a dokazuje to aj v tomto prípade. Nižšie sa môžete o tomto CD dočítať viac.

Čis T vydáva nový album. Ak čakáš striktný rap, tak…

Aktuálne sme svedkami už štvrtého videoklipu k tomuto hudobnému projektu. Jedná sa o song s názvom „El Moro“, ktorý je vo svojej podstate poctou. Komu?

Jedná sa o shout out pre kubánskeho bojovníka menom Alejandro Arcas. Možno ho ešte nepoznáš, ale to sa čoskoro môže zmeniť. Ten má momentálne 36 rokov a už tento víkend ho budú môcť vidieť v akcii aj slovenskí a českí fanúšikovia. Objaví sa totiž na turnaji v Kroměříži, pričom Čis T s ním má veľmi dobrý vzťah. Preto sa mu aj rozhodol dať priestor.

„Ide o jeden zo songov z nového albumu, ktorý je z väčšej časti urobený s Kubáncami. Tento song venujem kamarátovi a talentovanému kubánskemu boxerovi, kickboxerovi a MMA fighterovi, Alejandrovi Arcasovi. Medzičasom sa dostal aj k nám na Slovensko a je pripravený trénovať a zmerať si sily aj s bojovníkmi mimo Kuby,“ napísal slovenský rapper na svojom IG profile.

⇒ Nový album SIN LIMITE 2 si vieš aj ty KÚPIŤ TU

Dodajme, že režisérom videoklipu k skladbe „El Moro“ je Michal Nemtuda, pričom kameranaom bol Asnier Peña.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Puerto vie, čo povedať tým, ktoré sa zmenili. Inšpiruješ sa?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com 

Odporúčame