Čis T, Mišo Biely a ďalší chystajú letné pecky. Kedy sa ich dočkáme?

Nebolo by to leto, keby nevznikali s ním spojené skladby. Sme radi, že ani rok 2020, ktorý je všelijaký, nie je v tomto výnimkou. Aktuálne vieme hneď o dvoch trackoch, ktoré by mali toto leto poriadne rozprúdiť. V posledných dňoch sa hovorí hlavne o skladbe Simy s Kalim, ktorá ovláda trendy. Ako sa ale ukazuje, ide len o prvú lastovičku takzvaných letných skladieb, ktoré sa každoročne tešia veľkej popularite.

Z toho, čo je známe, tak už čoskoro uzrie svetlo sveta track Dnes, na ktorom spolu spolupracovali Mišo Biely, Čis T a Dominika Mirgová. O klip sa im postaral Dušan Krajčovič a ako Čis T informoval na svojom Instagrame, video k tracku nás aj pobaví. Čis T aj Mišo Biely takpovediac vedia, ako robiť letné pecky, veď si len spomeňme na track Je to ako má byť s Kalim, o ktorom sa hovorí dodnes a ešte dlho sa aj bude. To ale nie je všetko, skoro obdobná zostava sa chystá aj na novú vec.

DJ Mairee, Čis T, Mišo Biely a Majself sa spájajú na novej skladbe Hocikam, ktorú tiež bude doprevádzať kvalitné video a celá by sa mala niesť v letnej nálade. Ako napísal Majself, teší sa na výsledok a myslí si, že sa môžu tešiť aj ľudia. Takže, z toho čo teraz vieme, môžeme sa tešiť v krátkom časovom intervale hneď na dve letné skladby, ktorých tóny by nás mali sprevádzať minimálne do jesene. V tomto prípade sa na videoklipe podieľa Gogo, ktorého možno viacerí z vás poznajú ako YouTubera.

A na záver len veľmi okrajovo o skladbe Kaliho so Simou, ktorú spomíname v úvode tohto článku. Track s názvom Toto leto vyšiel približne pred týždňom a momentálne má 1,5 milióna pozretí, pričom sa očakáva, že toto číslo bude rásť, rásť, rásť a rásť. 41 tisíc lajkov proti 3 tisíc disslikes hovorí taktiež jasnou rečou. Kombinácia Kaliho so Simou je odskúšaná a takpovediac sa očakávalo, že ich kolab bude sláviť úspech. Tak aj je.

Foto: Čis T, Mišo Biely, Dominika Mirgová, Čis T Instagram

 

Odporúčame