Chystáš sa na Separove turné? Toto bude SATANIÁDA

Svet sa pomaly, ale isto vracia do podoby, v akej sme ho poznali v roku 2019. Samozrejme, ani leto 2021 nebude úplne bez obmedzení a patričných opatrení, ale rozhodne by si mali užívať väčšiu slobodu ako počas uplynulých mesiacov. To prináša možnosti aj pre kultúrnu scénu, vrátane rapového diania. Jedným z interpretov, ktorí sa už nevedia dočkať živých akcií je aj Separ, člen skupiny DMS. Poďme sa pozrieť na to, čo chystá. 

Na úvod hneď prezradíme, že sa je na čo tešiť. Ako veľmi dobre viete, Separ počas minuloročnej jari priniesol nový album, sólové CD OG, ktoré sa zaradilo medzi najlepšie hudobné počiny uplynulého kalendárneho roka. Žiaľ, kvôli kritickej pandemickej situácii nebolo možné, aby sa jeho album dočkal právoplatného koncertného turné. A kto si pamätá na niekdajšiu PANCIER TOUR, tak vie, že keď Separ chodí z mesta do mesta so svojím CD, tak je o zábavu a poriadnu šou postarané.

Všetko začne v druhý júlový deň v strede Slovenska v Trenčína, hneď tri dni na to cestuje Separ spolu s ďalšimi slovenskými rappermi do Chorvátska na Zrće, kde vystúpi na festivale 5.7. Potom je na programe zastávka v Nitre a nasledujú Šírava, Brezno, Banská Bystrica, Zemianske Kostoľany, Radošina, Domaša a Nové Mesto nad Váhom. Ukrátení nebudú ani českí priaznivci, šiesteho augusta sa Separ predstaví v Českých Budějoviciach, vzápätí vo Veľkých Uherciach na Slovensku, potom v Bratislave, v Leviciach a českom Šumperku. A čo potom? Obyce a Šurany. Skrátka, keď budeš chcieť Separa vidieť, budeš mať možnosť. A on sa už poriadne teší taktiež, bez koncertov je, rovnako ako ostatní, veľmi dlho.

Separ na svojom instagramovom profile uviedol, že postupne spustí predaje na jednotlivé akcie, pričom vysvetlil aj to, že verní priaznivci, ktorí majú kúpené vstupenky ešte z minulého roka, ich môžu využiť. A aby toho nebolo málo, toto nie je kompletný zoznam Separových zastávok, tie budú postupne pribúdať, pričom potešil aj českých fans, ktorým odkázal, že sa s nimi uvidí aj v Prahe, v Brne či v Ostrave.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
BAD TRIP VOICE: Na OnlyFans máme príliš chlpaté dlane, takže sme začali robiť rap

Separ dodal, že lístky na jeho koncerty sa míňajú ako teplé rožky, a teda, ak ho chceš vidieť vystupovať v lete 2021 naživo, mal by si sa poponáhľať. Situácia totiž nie je ako v minulosti, koncerty prebehnú v obmedzenej kapacite, preto s tým musia rátať aj fanúšikovia, ktorí by s kúpou čakali do posledného okamihu. Vzhľadom na situáciu, nemusí sa to vyplatiť.

Ako môžeme vidieť, že Separ má pomerne nabité leto, ktoré venuje svojmu sólovému albumu. Možno sa pýtaš, čo potom? Nuž, ako je známe, chalani z DMS chystajú v tomto kalendárnom roku nové spoločné CD s názvom HUHU, preto je reálne, že záver roka bude Separ spolu s Damem a Smartom venovať predovšetkým príprave tohto albumu. Na podrobnosti si počkáme.

Foto: Separ, profil na Instagrame Separ

Odporúčame