Chystá sa jeden z bangrov leta: Radikal Chef, Frayer Flexking a Dokkeytino sa spojili

Tieto dni všetci hovoria o skladbe Chief Rocka, kde sa spojili Ego, Rytmus, Zayo, Gleb, Dalyb, Samey a na beate SpecialBeatz. Skladba sa okamžite dostala na vrchol slovenských trendov na YouTube a to nie je prekvapenie. Čo ale prekvapením môže byť, je track, ktorý by mohol za istých okolností popularitou konkurovať aj tejto hviezdnej zostave. Z toho, čo vieme by sa mal volať SUPERGROUP a už čoskoro bude online. Chvíľu si ešte budeme musieť počkať. 

https://www.instagram.com/p/CDHO3cLjW6p/

Dokopy sa dali Radikal Chef, Frayer Flexking a Dokkeytino. „Môj nový singel a hit leta 2020 od tejto Supergroup už čoskoro medzi vami. Toto neni obyčajný feat, toto je Supergroup shit,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram Radikal Chef a pridal aj momentku, kde pózuje so spomínanými chalanmi. Zaujme, že má na sebe dres svojho obľúbeného klubu Parížu Saint-Germain. Sekunduje mu Frayer Flexking, ktorý má oblečený domácu sadu Manchestru United.

https://www.instagram.com/p/CDHdTOCpFDR/

K skladbe sa vyjadril na svojom profile aj Frayer Flexking, ktorého popularita ide v tomto roku nahor ako raketa. Podarili sa mu featy s Damem či s Rytmusom a nedávno avizoval, že sa od neho môžeme tešiť na nové veci. Tento feat by mal byť už čoskoro jednou z nich. Kombinácia Radikala, FF a Dokkeyho môže byť prinajmenšom zaujímavá a hodná pustenia.

„Chceli ste odo mňa novú music fans. Objavím sa v novom letnom superhite od Radikala, kde mám feat ja a Dokkeytino. Toto sú neni len featy, toto je niečo viac more, toto je supergroup shit,“ napísal na svojom profile a ľudí okamžite týmito slovami dostal do varu.

Faktom totiž je, že i keď Frayer Flexking dostáva veľkú vlnu kritiku, jeho hudba láka a priaznivci slovenského rapu sú zvedaví na to, čo prinesie ďalej. Vzhľadom na posledné tracky, v ktorých sa nejaký z tejto trojice objavil, sa môžeme domnievať, že ich spoločná spolupráca zaujme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap vládne aj medzi hokejistami. Koho počúvajú slovenskí juniori?

Na Radikalovi zas už počas karantény bolo vidieť, že je hladný po koncertoch, hladný po tvorbe a chystá pre svojich ľudí nemálo zaujímavých vecí. Dokkeytino zas tento rok vydal chytľavé (i keď možno trochu krátke) EP, ktorým dal o sebe výraznejšie vedieť. Zaujala aj jeho účasť vo výzve NoTuneChallenge, kde aj napriek tomu, že jeho rap je dotváraný efektami, nemal problém ísť bez úprav, za čo ho ocenili napríklad Separ aj Dame.

A ako to už býva zvykom, nebude chýbať ani chytľavý vizuál. Preto v úvode píšeme, že sa môže tento track dostať v slovenských trackoch pomerne vysoko. Viete ako to býva, vznikne hype, ktorý sa stupňuje a už to ide potom akoby samé. Toto by mohol byť ten prípad. Na druhej strane, nie raz sa stalo, že skladba, ktorá mala bangrovský potenciál, zapadla prachom. Nech už je to von, aby sme nemuseli polemizovať.

Foto: Radikal Chef, fotografia z profilu na Instagrame

Odporúčame