Chováme sa ako hovädá! Viktor Sheen v novom bangri nenávidí Zem

viktor sheen

My ľudia sa niekedy naozaj chováme ako úplné hovädá. Viktor Sheen sa v novom bangri prechádza nočným mestom a hovorí o tom, prečo nenávidí planétu Zem.

Viktor Sheen vs. planéta Zem?

Tento shit nie je o tom koľko máš peňazí alebo akú hodnotu nosíš na zápästí. Jeden z aktuálne najobľúbenejších českých raperov nám po svojom vydarenom minuloročnom projekte PŘÍBEHY A SNY a niekoľkých skvelých spoluprácach posiela svoj nový track. Ide o vyhrotenú novinku s názvom „Můj space“.

⇒ Sheenov album PŘÍBEHY A SNY si vieš aj ty KÚPIŤ TU

Cesta na planétu opíc

Nový track v sebe okrem znechutenia nad našou spoločnosťou nesie aj nejaké tie popkultúrne referencie. Viktor Sheen by totiž vo svojich predstavách rád planétu Zem opustil pre jej nesmiernu skazenosť a započal by nový život na kultovej Planéte opíc. V tejto tematike je aj sprievodná grafika k tomuto tracku, ktorú môžeš registrovať na všetkých streamovacích službách.

⇒ Na tomto odkaze nájdeš aj ostatné Viktorove projekty!

Sheen zároveň v najnovšom Instagramovom poste vyzval ľudí, že: „Kdo ze sebe udělá v komentech největší opici a pakárnu dostane podepsaný vinyl…“ Tak čo, ideš si túto opičiu súťaž skúsiť aj ty? Spomínaný príspevok navštíviš TU.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by sheen (@viktorsheen)

Páčia sa ti takéto bangre, ktoré plynú z pomerne závažných tém? Viktor Sheen vo svojej tvorbe neustále prepája silné odkazy a skvelý zvuk. Ten mesage ľuďom posúva nenásilne a zároveň vždy aj v sprievode veľmi kvalitného spracovania. Je skvelé vidieť (a počuť), že aj vážne témy sa dajú spracovať do poriadne ohnivých trackov, ktoré majú potenciál búrať kluby.

Súhlasíš? Pokojne sa rozpíš v komentároch pod článkom!

Odporúčame