Chceš získať oblečenie od Realnight Clothing zdarma?

Realnight Clothing zdarma?

Realnight Clothing zdarma?

O mladej slovenskej značke Realnight Clothing sme ťa informovali. Stalo sa tak pred niekoľkými týždňami, keď Realnight dropovali ich štvrtý drop, ktorý niesol názov Quit The Absorption. Článok nájdeš na tomto odkaze. Teraz môžeš získať tričko Realnight Clothing zdarma. A to dokonca skôr, ako dropne piata kolekcia.

„Našim hlavným cieľom je dostať našu passion medzi mladých ľudí. Medzi ľudí, ako sme my. Sme same blood. Nejde nám o zisk, aj keď zadarmo sa robiť nedá nič. Ide nám o umenie a tvorbu, nie biznis,“ napísali nám chalani, ktorí za Realnight Clothing stoja.

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa realnight.clothing (@realnight.clothing)

V novej kolekcii sa nachádzajú celkovo tri dizajny tričiek a dve farebné prevedenia šiltoviek. Môžeš sa k nim dostať vďaka give awayu, ktorý nájdeš na ich profile na Instagrame. Ušetrím ťa vyhľadávania, link je tu. Podmienky nájdeš v popise.

Nie som si istý, či chalani zverejnili dátum spustenia predaja, ale EškeRap a ja sme debili, tak to hrdo leakneme. Drop je naplánovaný na 28.6., čiže dva dni po skončení GA. Zdieľaj, lajkuj, podporuj, rob si čo chceš, nie sme tvoji rodičia.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Realnight Clothing profil na Instagrame

 

Odporúčame