Chceš svoju tvorbu vydávať pod Rap Generation?

Každý deň nám do inboxu príde zopár správ, v ktorých nám mnoho zo začínajúcich interpretov píše s prosbou o pomoc pri zviditeľnení. Väčšine však chýba istá miera sebareflexie a bohužiaľ aj slušného správania, no nájdu sa aj svetlé výnimky, pre ktoré teraz ponúkame šancu. Už dlhšie sme uvažovali nad tým, že na našom YouTube kanáli dáme šancu interpretom, ktorí nás oslovia a zaujmú.

Okrem toho, že pre vás chystáme reporty z letných akcií, pripravujeme aj prekvapenia v podobne singlov od známejších interpretov, ktoré už čoskoro uzrú svetlo sveta cez náš kanál. Medzi známejšími interpretmi teda dostanete šancu aj VY. Čo teda vlastne ponúkame a čo vyžadujeme?

Vydanie skladby cez náš YouTube kanál

Promo na našich sociálnych sieťach – Facebook (44 000 fanúšikov), Instagram (10 000 followerov)

Vystupovanie na akciách organizovaných pod hlavičkou generaciarapu.sk

 

Aby sme hneď na začiatok upresnili podstatnú informáciu – od ľudí, ktorí sa nám ozvú, nebudeme žiadať žiadne peniaze. Interpretov, s ktorými budeme spolupracovať si budeme vyberať a selektovať my sami. Jediné, čo od vás budeme požadovať je to, aby ste nás slušne kontaktovali na e-mailovej adrese rapgenerationmanager@gmail.com.

Na túto adresu nám zašlite nejaké ukážky z vašej doterajšej tvorby, krátky opis seba ako interpreta a na záver vaše hudobné plány, respektíve ciele, ku ktorým by ste chceli vašu tvorbu smerovať. V prípade, že máte pripravené (zatiaľ NEVYDANÉ) skladby, rozhodne nám pošlite aj tie. Odpísať vám skúsime v čo najkratšom čase. Tešíme sa na vaše správy!

rapgenerationmanager@gmail.com

 

 

Odporúčame