Chcel si rap? Tu ho máš. Koky, Sheen a Zoot dropojú nový banger SOS

KOKY SOS

KOKY SOS

„Nevydal jsem toho moc, ale to co jim beru je jak kdybych vydal kvantum těch alb,“ rapuje Koky na novej skladbe SOS. Jeden z pilierov labelu Milion Plus sa po albume Stát Ve Stínu, Dotýkat Se Hvězd opäť hlási o slovo.

Skladbu SOS dropuje rovno s videoklipom, o ktorý sa postaral Andreas Gold a Jarmo. Svojimi slohami prispeli Viktor Sheen a Robin Zoot. O hudbu sa tentokrát postaral SNAILDOGBEATS. O kvalitu sa pri takejto MVP zostave obávať netreba. Veď povedy sám, video je priložené nižšie.

„Pi.o chtěl si rap? Tady ho máš!“

„SUMMER IS COMIN WITH FAMILY POETRY #FREEKARLO,“ napísal Koky pod fotkou na jeho instagramovom profile ešte v nedeľu. Možno sa tak môžme tešiť na nový projekt, ktorý bude slabším raperom brať sauce. Skladba SOS je dostupná s videoklipom na YouTube, no aj na všetkých streamovacích platformách.

„Zlomová věc od Kokyho, řekl bych životní pokrok. Neskutečnej vibe, cítím trendy,“ necháva sa počuť fanúšik v sekcií komentárov. Ešte by sme pripomenuli, že na záver skladby môžeme počuť aj leak na ďalšiu skladbu, ktorej sa (pravdepodobne) dočkáme v blízkej budúcnosti.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Koky SOS IG

 

Odporúčame