Československí králi rapu sú späť. Toto si nečakal, odtrhne ti nohy

Depresia, úzkosti, bezmocnosť. Takto veľmi sme všetci trpeli už naozaj dlho a potom ešte prišli aj vírusy a vojny. Čo nás však trápilo najviac, bola absencia prvotriednych rapácií z dielne pravýborných MCs a trendsetterov Naflexxa a Yung TT-ho. TT však nanešťastie dávnejšie len tak zomrel, takže Naflexx blúdil multiverzom a hľadal novú cestu životom a hudbou.

A našiel nielen starého známeho, ale aj nového chábra do partie.

Sága pokračuje a naše srdcia opäť plesajú

Na scénu sa totiž Naflexx vrátil spoločne s legendárnym lil Getzom a v novom klipe im chrbát kryje aj fresh blood, nový Mozart – CashTan. Najnovší ultrabanger dostal jednoduchý názov „TU“ a očakávať môžeš zase iba samú kvalitu. Československé rapové ikony sú konečne naspäť!

Čáva prezývajú kredit, stačí len dobiť…

Deepshit bars, kvalita a multidimenzionálny štýl. Nikto ich nečakal, ale potrebovali sme ich všetci viac ako zníženie cien za pohonné hmoty. Reči o pokračovaní tejto novodobej klasiky sa objavujú v podobe údajných plánov nielen na ďalšie tracky, ale aj album, celovečerný film a dokonca aj vlastné multiverzum. My v redakcii to chceme samozrejme všetko a ideálne hneď pozajtra. A pokiaľ ste neprecítili tento totálne freestyle článok, tak si ten track asi ani nepúšťajte. Lebo vám odtrhne dolné končatiny. Vážne. Fakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a pre tých pomalších… Je to len sranda, jo?

Odporúčame