Cardi B možno bude čeliť obvineniu z fyzického napadnutia: Čo sa stalo?

Cardi B

Cardi B možno bude čeliť obvineniam (Zdroj: YouTube.com/Cardi B)

#Cardi B, skutočným menom Belcalis Marlenis Almánzar, je dobre známa americká raperka, speváčka, skladateľka, ale aj herečka. Narodila sa 11. októbra 1992 v Bronxe, v New Yorku. Jej kariéra začala zaujímavo, keď získala popularitu na sociálnych médiách, najmä na už mŕtvej platforme Vine, kde zdieľala svoje vtipné a autentické videá.

Aj vďaka tej svojej výraznej osobnosti sa mnohým ľuďom zapísala do pamäti, k tomu pridala zopár neskutočne virálnych trackov a jedna z najznámejších svetových raperiek bola na svete. V roku 2017 sa jej úspech ešte viac rozšíril s vydaním hitového singlu „Bodak Yellow“, ktorý sa dostal na prvé miesto Billboard Hot 100. Cardi B sa stala prvou ženskou raperkou od roku 1998, ktorej sa to podarilo. Neskôr vydala svoj debutový štúdiový album Invasion of Privacy, za ktorý získala Grammy Award za Najlepší rapový album roku 2018.

Čo nové sa stalo Cardi B?

Tú výraznú osobnosť Cardi B sme nespomenuli iba tak náhodou. Pred pár dňami sa totiž známa raperka dostala do (ďalšieho) incidentu, kedy sa počas jej koncertu jedna z „fanúšičiek“ rozhodla na Cardi počas show vyliať nápoj zo svojho pohára. Raperka nezaváhala a takmer okamžite v návale emócií hodila svoj mikrofón do davu, aby sa útočníčke pomstila. Záznam prikladáme nižšie:

Problémom pre raperku sa však v ten daný moment stalo to… Že útočníčku z davu netrafila. Namiesto toho hodeným mikrofónom trafila inú, a teda nevinnú ženu. Tá následne šla daný incident nahlásiť na políciu, vďaka čomu aktuálne hrozí, že známa raperka je podozrivou z fyzického útoku. Zatiaľ nie je nič oficiálne, celý incident je aktuálne vo fáze vyšetrovania, pričom je ale zrejmé, že z toho raperka nevyviazne nevinne. Daný konflikt sa odohral konkrétne počas toho, ako na show Cardi B hrala jeden zo svojich spomínaných zlomových hitov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Poznáš texty Separových skladieb? Otestuj svoje znalosti pancierovej lyriky

Pripomeň si skladbu „Bodak Yellow“ v oficiálnom videoklipe nižšie:

Cardi B už má na rováši

Čo sa týka nejakých tých fyzických konfliktov, Cardi B v týchto vodách rozhodne nie je žiadnym nováčikom. Konkrétne napríklad v roku 2018 sa dostala do konfliktu so samotnou Nicki Minaj, po ktorej dokonca hádzala aj svoju topánku. 

Aj minulý rok počas Wireless festivalu sa Cardi B dostala do potýčky s jedným z fanúšikov, ktorý ju chytal za ruku uprostred vystúpenia medzi divákmi, po čom raperka dav opustila. Rodáčka z Bronxu vtedy na niekoľkých videách pôsobila, že spomínaného odvážlivca počastovala (taktiež) so svojím mikrofónom, čo však v jej oficiálnych vyjadreniach bolo poprené a vraj sa snažila len vyslobodiť sa z nepríjemného zovretia. 

V uplynulých dňoch zároveň Cardi B so svojím manželom Offsetom vydala track „Jealousy“, o ktorom sme ti napísali viac V TOMTO ČLÁNKU.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame