Čakanie už nemusí byť dlhé. Radikal pracuje na novom albume

Jedným z interpretov, ktorí chystajú na tento kalendárny rok nový album je aj Radikal Chef. Dnes už bývalý člen labelu FCK THEM, ktorý sa po rapovej stránke prakticky rozpadol, pokračuje vo svojej práci a aj v tomto období robí na svojom novom sólovom hudobnom projekte. Medzi ľuďmi silnejú diskusie o tom, kedy by to mohlo byť. Viacerí z nich trpezlivo čakajú už niekoľko mesiacov a začínajú byť naozaj zvedaví. Nuž, presný dátum vám na tomto mieste nepovieme, ale dobré správy sa predsa len objavia. 

Dobrou správou je totiž to, že Radikal Chef v týchto dňoch denne pracuje v štúdiu, tvorí, nahráva, skrátka je v plnom pracovnom nasadení a proces tvorby jeho nového albumu je v plnom prúde. Pred pár dňami na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil niekoľko fotografií (jednou z nich je aj titulné foto k tomuto článku, kde má Radikal na sebe veci hokejového tímu Chicago Blackhawks) a k tomu aj pár videí, z ktorých sme sa aspoň okrajovo mohli dozvedieť, ako mu to aktuálne ide. Počuli sme teaser z jedného tracku, pričom treba povedať, že aj úryvok, ktorý mal iba niekoľko sekúnd, naznačil, že hudobne aj rapovo (a taktiež výpovednou hodnotou) bude nové CD Radikal Chefa niečo, čo ľudí bude dozaista lákať.

Dozvedeli sme sa aj to, že Radikalov album vyjde v tomto kalendárnom roku, čo je ale informácia, ktorú ľudia prakticky vedeli a ak nevedeli, tak aspoň tušili. Všetko tomu totiž nasvedčovalo. Avšak to, že Radikal Chef drie na tvorbe nového hudobného projektu pojednáva o tom, že čakanie jeho priaznivcov by už nemuselo byť také dlhé ako by si niektorí mohli myslieť. Samozrejme, je to proces, v ktorom je zainteresovaných viacero premenných, preto sa ťažko odhadujú presné dátumy. Ale deadline sa blíži a už čoskoro možno budeme počuť prvé veci a prinajmenšom aspoň ich ochutnávky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ronald Weedman: 2-metrový raper, ktorý nepustí brko z ruky (ROZHOVOR)

Radikal Chef patrí medzi interpretov, ktorí sú v uplynulých rokoch veľmi aktívni a smerujú svoje kariéry nahor. Práve toto by chcel podľa všetkého potvrdiť aj v novom kalendárnom roku. Progres je cesta a on to vie, pričom viacero jeho trackov, ktoré vyšli počas niekoľkých minulých rokov, sa medzi českými a slovenskými priaznivcami rapu zaradili medzi nesmierne populárne.

Foto: Radikal Chef, Radikal Chef profil na Instagrame 

Odporúčame