CA$HANOVA BULHAR leakuje nový projekt. Kto má podobný swag?

CA$HANOVA BULHAR teasuje nový projekt

CA$HANOVA BULHAR teasuje nový projekt

Viete kedy dropol CA$HANOVA BULHAR doposiaľ posledný projekt Romeo? Pred rokom. Viete kedy dropol poslednú sólo skladbu? Ešte začiatkom prebiehajúceho roka. Posledná otázka. Kedy naposledny ukázal jeho swag? To predsa robí pravidelne, to vie každý.

Teraz však vieme, že reprezentant DVOJLITRBOYZZ pracuje na novom projekte. Potvrdil to len niekoľko dní potom, ako zaflexlix jeho platinové ocenenie za album Rap, Disco, Revoluce, ktorý vyšiel ešte v roku 2020. Len o niekoľko postov neskôr aj začal s akýmsi promom na jeho nový projekt. „BULGARIA SEASON COMING $OON?“ pýta sa pod postom, v ktorom ho vidíme v aute plnom ľadu s čiernou kuklou na hlave. Prvá fotka v carousel poste je zároveň fotka, ktorá sa stala Bulharovou novou profilovkou.

O dva dni neskôr zverejnil aj ďalší leak vo forme Reels, pod ktorým dáva da pozornosti dôležitú vec. EP? ALBUM? BRZO SE VŠECHNO DOZVÍTE,“ píše pod krátkym videom, o ktoré sa postaral Jan Ruttner. Ak nás teda naša dedukcia neklame, o niekoľko dní sa dočkáme nového videoklipu, spolu s ktorým sa dočkáme aj dátumu vydania nového projektu. A možno rovno nového projektu. Spomeňme si na to, ako vydal album Romeo.

Čakanie na novú hudbu si môžeš skrátiť napríklad albumom THUG LOVE SOFIA, priložili sme ho vyššie.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Cashanova Bulgar IG

 

 

Odporúčame