Navštív Bulharsko: Čo všetko dokáže ponúknuť počas letnej sezóny a za aké ceny?

Hitom leta 2023 je Bulharsko

Hitom leta 2023 je Bulharsko (Zdroj: GettyImages)

#Každý má svoje preferencie pri vyhľadávaní dovolenkovej destinácie. Ak hľadáš kvalitu a zároveň priaznivú cenu, si na správnom mieste. Hitom pre rok 2023 sa stalo nepochybne Bulharsko. Do obľuby cestovateľov sa dostalo vďaka svoje pestrej škále možností, ktorú ponúka. Najmä vďaka priaznivým cenám sa stáva čoraz častejšie voľbou pre oddych i zábavu.

Bulharsko však láka nielen svojimi cenami, ktoré sú v súčasnosti pre mnohých dôležité, ale pýšiť sa môže množstvom krásnych pláži a pre tých náročnejších, aktívnejších cestovateľov, aj historickými pamiatkami. Stačí si vybrať termín pre tvoju dovolenku a destináciu, ktorú by si rád navštívil.

S výberom ti radi pomôžu v Cestovnej kancelárii DAKA, ich ponuka zájazdov do tejto obľúbenej krajiny je naozaj široká a dôkladne vyberaná. Majú pre teba pripravené pohodlné, luxusne vybavené autobusy s kompletným zariadením. Pokiaľ ti však cestovanie autobusom nevyhovuje, CK DAKA ponúka svojim klientom aj možnosť cestovať starostlivo vybranými leteckými spoločnosťami. Nech sa už rozhodneš pre akúkoľvek voľbu, neoľutuješ. Spoločne s bohatou ponukou hotelov, dokáže CK DAKA uspokojiť všetky kategórie klientov.

CK DAKA ponúka do Bulharska aj leteckú dopravu
CK DAKA ponúka do Bulharska aj leteckú dopravu (Zdroj: CK DAKA)

Krásne hotely aj pláže v Primorsku

Slnečné pobrežie je azda najznámejšou destináciou a teší sa veľkej obľube medzi cestovateľmi, ktorí si ju vybrali pre svoju dovolenku v Bulharsku. Je to najväčšie a najpopulárnejšie prímorské letovisko pri Čiernom mori. Nachádza sa v obci Nesebar, v provincií Burgas. Toto miesto má čo ponúknuť nielen mladším ročníkom, ale aj tým starším.

Je to veľmi živá časť krajiny. Cestovná kancelária DAKA má vo svojej ponuke v tejto destinácii na výber až z 10 rôznych hotelov. Vybrať si môžeš z ponuky 3* a 4* hotelov, so službami podľa tvojich preferencií. Môžeš si zvoliť polpenziu či all inclusive. Ceny začínajú od 399 € za autobusovú dopravu, v prípade leteckej dopravy od 619 €.

Hotel na Slnečnom pobreží
Hotel na Slnečnom pobreží (Zdroj: CK DAKA)

Ďalšou z ponuky CK DAKA je pomerne pokojné Primorsko, dokonalé miesto na rodinnú dovolenku, ale aj pre ľudí, ktorí obľubujú turistiku či výlety do okolia. Primorsko sa nazýva perlou južného Čiernomoria. Leží na malom poloostrove a jeho jedinečnú atmosféru dotvára pohorie Strandža. Je najobľúbenejším cieľom slovenských turistov. V blízkosti mesta sa nachádza rezervácia Hadí ostrov.

Primorské pláže na brehoch Čierneho mora sú veľmi pekné a čisté. CK DAKA ponúka ubytovanie v príjemných hoteloch, s veľmi dobrou lokalitou, cenou aj kvalitou. Ceny za autobusové zájazdy začínajú od 299 €, ale CK DAKA ponúka aj letecký zájazd do Primorska na 8 dní už od 549 €, vrátane všetkých poplatkov.

Mesteško v Primorsku
Mesteško v Primorsku (Zdroj: CK DAKA)

Pokojné mestečko Sveti Vlas

Ďalšou destináciou, ktorá ponúka pokojné miesto pre rodinnú dovolenku, je mestečko Sveti Vlas. Tu môžeš stráviť príjemné chvíle relaxu, naplno si oddýchnuť od všetkých povinností. Môžeš sa prechádzať po čistých plážach, najdlhšia a najobľúbenejšia je pláž Central, ale aj oddychovať formou prechádzky v krásnych priľahlých lesoch. Na svoje si prídu aj milovníci pamiatok. Navštíviť môžeš neďaleké mesto Nesebar, ktoré je od roku 1983 súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V meste sa nachádza veľké množstvo dobre zachovaných pamiatok, kostoly či iné pamätihodnosti, ktoré upútajú svojou jedinečnou architektúrou.

Ak sa rozhodneš navštíviť oázu pokoja Sveti Vlas, CK DAKA ti pomôže s výberom vhodného termínu a hotela s kvalitnými službami. Pripravené má vlastné, plne vybavené, klimatizované autobusy na cestu za zážitkami. Zájazdy do tejto destinácie začínajú od 399 €. Ak preferuješ leteckú dopravu, cena zájazdov je už od 499 €.

Reštaurácia v Sveti Vlas
Reštaurácia v Sveti Vlas (Zdroj: CK DAKA)

Cestovná kancelária DAKA ponúka autobusovú dopravu do dovolenkových destinácií vlastnými novými autobusmi zo svojho vozového parku. Všetky zájazdové autobusy sú vybavené na svojej palube toaletou, chladničkou, minibarom, kávovarom, TV, rádiom, USB nabíjaním a klimatizáciou. Profesionálni, školení vodiči ti s úsmevom a ochotou pomôžu s batožinou či zastavia v prípade potreby.

Pokiaľ však máá záujem cestovať na svoju vysnívanú dovolenku letecky, CK DAKA pre teba dôkladne vyberá letecké spoločnosti, s odletmi z Bratislavy aj z Košíc, a o všetko sa postará za teba.

Rozmýšľaš nad dovolenkou v Bulharsku? CK DAKA ti pomôže s výberom miesta aj hotela vo svojich novootvorených pobočkách v rámci celého Slovenska. Vďaka tomu môžeš na svoj pobytový či poznávací zájazd nastúpiť v 20-tich mestách po celom Slovensku. Kompletnú ponuku nielen dovoleniek v Bulharsku nájdeš na www.ckdaka.sk.

Bol/a si už v Bulharsku?

Zdroj: PR článok
Odporúčame