Buko vydáva nový track a odkazuje: Nechaj ma lietať

 Vždy nás teší, keď vidíme, že slovenská rapová scéna nemá núdzu o menej opozerané mená, ktoré chcú preraziť a robia všetko preto, aby sa im podarilo dať o sebe vedieť. Dnes bude reč o raperovi menom Buko, ktorý vytvoril skladbu s názvom Nechaj ma lietať, kde sa dozviete o tom, aké sú jeho aktuálne pocity.
„Pochádzam zo Spišskej Novej Vsi, ale už sedem rokov žijem v Bratislave. Rapu sa venujem od 15 rokov. Po trojročnej pauze dávam vonku svoj promo track s názvom Nechaj ma lietať, v ktorom má svoj podiel aj Haarp z TKX,“ povedal nám na úvod sympatický a otvorený chalan Buko.
„O mix a nahrávanie sa mi postaral Hawky a o master Dobroslav studio. Video natočil a postrihal a aj režíroval Tomáš Madeja,“ dozvedeli sme sa o dobre znejúcej skladbe. „Táto vec je môj prvý singel k pripravovanému debutovému albumu.“ A ako sa bude volať nový album Buka? „Stratení vo vesmíre. Svetlo sveta by mal uzrieť začiatkom budúceho roka.“
Po tom, čo sme si tento track vypočuli musíme na rovinu povedať, že sme zvedaví na to, ako bude znieť Bukov album. Je na mieste si myslieť, že by sa mohlo jednať o veľmi podarený hudobný počin. Určite mu dajte šancu.
Podporujeme nádejných interpretov. Ak si myslíš, že máš na to napíš nám na redakcia@generaciarapu.sk . 
Odporúčame