Boli sme pozrieť: Gleb, Radikal Chef & Viet v Poprade

Ako ste si už iste všimli, ako projekt navštevujeme rôzne akcie, a tak isto sa podieľame ako mediálny partner na organizácií viacerých rapových podujatí. Čoskoro nás (vás) čaká aj prvá akcia pod našim štítom, ale to ešte predbiehame. Mimoriadne úspešný bol napríklad Flexxin, ktorého pokračovanie sa chystá v Bratislave už čoskoro, a o všetkom budeme informovať. Prejdime už ale ku aktuálnej téme. V piatok v noci sme boli nazrieť na akciu v klube Rock Fabric, ktorý sa nachádza v Poprade.

Hlavní hostia večera boli Radikal Chef a Gleb. Približne pol hodinu po polnoci odštartoval svoj set dvorný Radikalov producent Pilate, a dav sa postupne pripravoval na príchod headlinerov večera. Tí, ktorí do Rock Fabricu chodia pravidelne vedia, že to tam čo sa týka priestorov pod stageom nie je gigantické, ale keď sa tam nazbierajú ľudia, je z toho solídny kotol. Inak to nebolo ani teraz a vystúpenia mali výbornú úroveň. Čo je podstatné, ľudia pod pódiom dôkladne poznali texty vystupujúcich, takže to malo tú správnu šťavu.

Zaujímavosťou večera možno bolo to, že Chef okrem tradičných trackov ako Basic, L.I.T., Fatra či UFO fanúšikom ponúkol aj úplne nový track, ktorý však ešte oficiálny release nemal, a je to naozaj pecka. Určite sa v blízkej budúcnosti chystáme na ďalšie akcie a opäť vám prinesieme menšie reporty a z niektorých aj aftermovie.

Fotky: Daniel Bajtoš

Odporúčame