Blakkwood ide opäť bomby. Sharlota a Koukr ťa poučia o Karme

Karma je zdarma a rozdáva facky jak od Ramba, … nie, nie nejdeme sa vrátiť k starému tracku od Zverinu, ale keď sme si pustili skladbu Sharloty a Koukra, na tento song sme si spomenuli. Členovia Blakkwood Records vydávajú song, v ktorom sa rozoberá práve táto východná filozofia. Ono, nemusíš na karmu veriť, aby existovala. Poďme sa na túto českú rapovú spoluprácu pozrieť zblízka.

Čo sa popularity týka, tak Blakkwood v Českej republike nie je na úrovni Milion Plus, ale je na mieste napísať, že Blakkwood Records je label, v ktorom sa objavuje veľké množstvo talentovaných hudobných interpretov a posúvajú sa dopredu míľovými krokmi. Svoje miesto tam majú aj Koukr a Sharlota.

Prvý menovaný je známy predovšetkým fanúšikom z Česka, ale kvalitnou prácou a účasťou na zaujímavých spoluprácach sa o ňom stále viac začína hovoriť aj v našich končinách. Malo by sa, Koukr má čo ponúknuť a okrem toho, má zaujímavý hlas a kvalitný hudobný prejav.

Sharlota je už o niečo známejšia, pričom toto dievča jednoducho má štýl. V skladbe Karma, o ktorú sa produkčne postaral veľmi dobre známy Dualit opäť poriadne naloží. A to ľudia majú radi. Sharlota s Koukrom spolupracovala už neraz a ide im to aj v tomto prípade. Necháme to však na vašom posúdení.

Foto: Sharlota, Instagram

Odporúčame