Bighorse s ďalšou skladbou, ktorá urazí slabé povahy

Jednou z najlepších vecí, čo sa za posledné roky stala slovenskému rapu je to, že sa Bighorse postavil aj za mikrofón. Za niekoľko mesiacov si notorický alkoholik stihol spraviť imidž, ktorému sa u nás nepodobá nikto. Bighorse už tento mesiac dropuje jeho projekt Kaufmann, ku ktorému sme sa dnes dočkali menšej ochutnávky.

Bighorse stále nenávidí tvoj slabý rap, tvrdých, dvadsaťsedemročných hustlerov, spomína Stana Dančiaka a Emmu Drobnú. Kaufmann vyjde samozrejme pod hlavičkou Dogma Family, z ktorej zrejme bude pochádzať väčšina hostí. Zatiaľ však vieme aspoň to, že sa na Kaufmann EPoEP Gleb, ktorý sa dnes konečne dočkal sošiek za Rádio Hlavy. Po EP by mal Biggie vydať plnohodnotný album.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

5 years challenge. Niekoho osvieti a stane sa milovníkom stromov, a niekto sa zmení na Kaufmanna. Bighorse – Kaufmann EP tento rok, potom album.

Príspevok, ktorý zdieľa BIGHORSE (@dick_horse), 13 Feb 2020 o 9:42 PST

 

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame