Benny Mood vydáva videoklip ku skladbe Micro z jeho posledného EP

Benny Mood - Micro

Benny Mood - Micro

Micro, Micro, som sonda, more lambda. Mladý košický raper a producent Benny dropol jeho EP, ktoré nesie názov Nový Vzduch. Vydanie jeho prvého celistého projektu sa datuje ešte do roku 2021. Dnes však prišiel aj deň, kedy dropuje druhý videoklip. Benny Mood sa rozhodol natočiť vizuál ku skladbe Micro.
Po skladbe Himaláje sa tak in a jeho tím odhodlali natočiť uť druhý klip Benny Mood v skladbe hovorí o účinkoch microdosingu, svojej životnej ceste, potrebe napredovať v zložitých životných situáciách a o ambíciách.
„Zatvoril som kapitolu otvára sa ďalšia.“
Koncept klipu, réžiu a editing má na svedomí Dominik Valkovský z Human Kreativ. O zvuk sa tento raz postaral už pomaly legendárny sound engineer DJ Bussy. Všetci dobre vieme, že Bussy spolupracuje s menami, akými je napríklad Sergei Barracuda alebo Ektor.
Video
Tento klip však z projektu Nový Vzduch nebude posledný. Už Benny totiž už teraz pripravuje ďaší videoklip, no aj novú hudbu, ktorá by mala výjsť rovno vo forme nového projektu. „Sleduj ma na @bennymood369 a @whocares.sk aby ti nič neušlo,“ odkazuje ti košický interpret.
Video vychádza na YouTube kanáli WHOCARESMUSIC a k dispozícii bude aj niekoľko kúskov limitovaného merchu. Fotky si môžeš pozrieť nižšie.
Benny Mood - Micro
Benny Mood – Micro

Pre viac článkov klikaj na tento odkaz.

Credits: Benny Mood

Odporúčame