Bengorovky sú späť. Rytmus a MEGA M prichádzajú so Zombie

Séria Bengorovky sa nielen medzi Rytmusovými priaznivcami stala naozaj zaujímavým formátom, pričom po tom, čo vyšli prvé dva diely prišla pauza a nevedelo sa, či bude Rytmus v produkovaní rapovania do old schoolvých beatov pokračovať. Pokračuje. Vyšli Bengorovky diel číslo tri, v ktorom sa člen legendárnej skupiny Kontrafakt spája s rapperom MEGA M na tracku, ktorý nesie názov ZOMBIE. 

Rytmus sa predovšetkým v uplynulých mesiacoch zameral na tvorbu takzvaného new schoolu, alebo ak chcete novej školy, pričom vo veľkom by sa to malo ukázať predovšetkým na jeho novom albume, ktorý mal pôvodne vyjsť v minulom kalendárnom roku, ale vzhľadom na to, že bola rozšírená pandémia koronavírusu, Rytmusa rozhodol, že nové CD vydá až v 2021. A malo by byť pod jeho upraveným pseudonymom Rytmo, v ktorom chce tvoriť predovšetkým moderným spôsobom.

Avšak, fanúšikovia, ktorí ho sledujú niektorí už viac ako dvadsať rokov, nostalgicky spomínajú na časy, kedy to bol, ako zvyknú hovoriť, starý dobrý Rytmus. Práve oni si pravdepodobne v sérii Bengorovky prídu na svoje, pretože je to presne taký Rytmus, akého si oni pred dlhými rokmi zamilovali. Bengorovky part 3 ponúkajú track s názvom Zombie, ktorý dozaista zaujme ľudí, ktorí sledujú rap od úvodu tohto tisícročia.

Na tomto parte Bengoroviek dopĺňa Rytmusa MEGA M, ktorý už síce nie je členom Pozor Records, odkiaľ odišiel, pretože sa chcel osamostatniť, ale s členom Kontrafaktu si udržal korektné vzťahy, a teda ani jednej strane nebránilo, aby vznikla táto spolupráca. A my môžeme byť radi, pretože im to ladí a priaznivci „starého Rytmusa“ musia byť s týmto trackom spokojní. Dodajme, že produkčne sa o Zombie postaral Deryck, ktorý je vo svojom fachu pomerne známym a úspešným menom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

Rytmus je aktívny, tvoriť ho baví a okrem toho, že tento rok by mal vydať očakávaný sólový album, ráta sa aj s tým, že nové CD vydá Kontrafakt, ktorý oslavuje výročie. Album KF IAKO ROLLS je už teraz predmetom veľkých diskusií a vo veľkom sa špekuluje o tom, ako by to celé mohlo vyzerať. Nejdeme na tomto mieste polemizovať, ako to bude, ukážu až nasledujúce mesiace. Rytmus, Ego a Anys ale sľubujú kvalitu.

Foto: Rytmus, Rytmus profil na Instagrame, ilustračné 

Odporúčame