Ben Cristovao a Majk Spirit so silným odkazom proti samovraždám

Ben Cristovao

#Minulý rok sa okrem silných slovenských albumov urodilo aj kopec skvelých českých projektov. Jedným z nich bol napríklad ďalší štúdiový album Bennyho Crista. Ben Cristovao uvaril veľmi vyspelý hudobný projekt PROTENKONTRAST, ktorý v sebe okrem množstva ďalších kvalitných trackov priniesol hneď dve spolupráce s Majkom Spiritom.

Videlu ste ich nedávny spoločný videoklip?

Ben Cristovao a Majk Spirit chcú zachrániť životy

Okrem vyššie spomenutej pesničky „Happy Birthday“ sa Speezy predstavil aj na hlbšej záležitosti s názvom „SPIDERMAN“. Track produkovaný tradične by Osama Verse dostal dnes po niekoľkých odkladoch aj svoj oficiálny videoklip. Tento vizuál vsebe zároveň priniesol príbeh, ktorý krásne rozvinul pointu samotnej pesničky a posúva ju na úplne iný level. Zmysel tohto klipu totiž spočíva vo zvýšení povedomia medzi ľuďmi, ktorých život zasiahli také problémy, s ktorými sa človek vysporadúva len veľmi ťažko. Až to môže zájsť do situácií, kedy si žiaľ ľudia vedia siahnuť i na vlastný život.

V tomto duchu v popise videa nájdeme aj niekoľko linkov, skrz ktoré sa dá vyhľadať pomoc: www.linkabezpeci.cz / www.sebevrazda.cz / www.linkapsychickepomoci

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame