Najkrajšia žena sveta predviedla na móle nevídaný kúsok: Skutočne sa ukázala úplne nahá?

Bella Hadid na festivale Cannes(Zdroj: Wikimedia Commons/Gnexsedit)

Bella Hadid na festivale Cannes(Zdroj: Wikimedia Commons/Gnexsedit)

#Bella Hadid je 25 ročná modelka, ktorá v modelingovom priemysle je už nejaký ten rok. Veľa ľudí však kedysi nedokázalo oceniť jej krásu. Všetko sa ale zmenilo, ked‘ bola vyhlásená za najkrajšiu ženu sveta. To, že si tento titul skutočne zaslúži, dokázala aj na móle v Paríži. Neuveríš, čo si dala na seba.

Módni návrhári Sebastian Meyer a Arnaud Vaillant z parížskéj značky Coperni sa poznajú už nejaký týždeň. Podľa portálu Businessoffashion.com sa spoznali ešte počas štúdia. Meyer študoval dizajn a šitie a Vaillant sa zameral na obchod a módny manažment. Ešte na škole spoločne spolupracovali na projektoch, ktoré, spolu s ďalšími pracovnými skúsenosťami, ich vypracovali až na návrhárov značky Coperni Femme. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa British Vogue (@britishvogue)

V súčasnosti tak patria medzi najlepších módnych návrhárov a svojej fantázii naozaj medze nekládú. Čo dokazuje aj nedávna prehliadka značky Coperni v Paríži počas Parížskeho týždňa módy. Podarilo sa im totiž vytvoriť jedinečné látkové slip-on šaty, ktoré boli priamo šité na Bellu Hadid. Presnejšie priamo nastriekané na Bellu. Tím špecialistov na prehliadke aplikovali na nahú modelku látku, vd’aka ktorej vznikli šaty. Informoval o tom portál Unilad.com

Ľudia boli ohromení a unesení z tohto nápadu. Celú prehliadku to posunulo na inú úroveň. „Móda, ktorá sa opäť stala skutočne zábavnou, znamená uzdravenie sveta“. uviedol fanúšik na svojom Twitteri.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk, unilad.com, businessoffashion.com
Odporúčame