„Balím to, idem dopi*e.“ Osťo, Smart a Becca opäť spolu

Keď sa spojí trojica Osťo, Smart a Becca, máte istotu, že sa nebudete nudiť a budete sa smiať. Nečudujeme sa, že spomínané mená majú spoločný podcast s názvom Nezmyselná trojica. A teraz je po dlhšej dobe von nová časť. Dodajme, že o produkciu sa starajú ľudia zo ZAPO. Ako by to bolo, keby sme sa pri návrate Nezmyselnej trojice nepristavili?

Osťo, Smart a Becca sú späť

Letné obdobie, dovolenky, festivaly, povinnosti – poznáte to. Následne ľuďom neostáva príliš veľa času a priestoru na tvorbu pravidelných podcastov, ktoré sledujeme počas roka. Iné to nie je ani v prípade Nezmyselnej trojice. Čakanie je však minulosťou. Nový diel je von už niekoľko dní a približne pol hodina počúvania doslova stojí za to!

Osťo zaujal tým, že hovoril rôzne historky z festivalov, pričom v momentoch nebudete chápať, čo sú ľudia schopní zo seba vypustiť za slová. Garantujeme vám, že sa budete smiať, minimálne sa pousmejete.

 

Smart hovorí o tom, ako dostal a prekonal koronavírus (pevne veríme, že mu bude teraz slúžiť zdravie) a Becca poskytuje zaujímavé informácie o pobyte v tme, ktorý absolvoval jej partner. Inak, ako vnímate pandemickú situáciu na festivaloch či koncertoch? Akoby sme zabudli na to, že od úvodu roka 2020 je COVID-19 medzi nami.

Aj o tom sa dozviete, keď si to zapnete.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/nezmyselnatrojica

Odporúčame