Asi to bude vekom od Kaliho má našliapnuté na poriadny hit + VIDEO

Kali je späť a je v takej rapovej forme, že všetci jeho neprajníci opäť nemôžu povedať nič. Tento interpret je na scéne dlho, je na vrchole dlho a môžeme konštatovať, že už svojím spôsobom presiahol hranice rapu ako žánru samotného. Kali je veľmi skúsený a je to cítiť, z jeho hudby ide nový vibe, taký, ktorý by sme v minulosti uňho hľadali márne. Poďme sa pozrieť na to, čo si pre nás pripravil teraz.

Rovno vám sem pripojíme Kaliho aktuálnu skladbu ASI TO BUDE VEKOM, aby vám mohla hrať v pozadí pri čítaní týchto riadkov. Odporúčame, aby ste si na ňu urobili názor sami, ale na druhej strane je na mieste dodať, že tomuto tracku je len náročné čosi vytknúť. Ide z neho výborná energia a do určitej miery aj pokoj. No veď posúdite sami.

Viac ako 225 tisíc pozretí za pár dní? Myslíme si, že to hovorí jasnou rečou. ASI TO BUDE VEKOM má našliapnuté k tomu, aby čoskoro pokorilo miliónovú hranicu. Pohodovému vibeu, ktorý spomímame, pridáva beat od producenta Hoodiniho, pričom je potrebné dodať, že o skreče sa postaral DJ MikroMan.

Kali potvrdzuje, že je tu aj v roku 2021, a že je pripravený byť aktívny, pričom dokazuje aj to, že stále má čo ponúknuť. Rapuje o tom, že už má dosť rokov na to, aby vedel oceniť, čo má naozajstnú hodnotu, že je rád za život, ktorý mal, ale už nie je niekde inde a dosť z jeho textu cítiť aj to, že má iné hodnoty ako napríklad päť rokov dozadu. Vývoj je prirodzený a nevyhnutý, takže je to samozrejme pochopiteľné.

Celú vec ASI TO BUDE VEKOM dotvára videoklip, pričom tento song ako celok funguje naozaj dobre a nebude prekvapením ak bude patriť medzi skladby, ktoré budú hrať v lete tohto kalendárneho roka najviac. Či to tak naozaj bude ukáže čas samotný. My sa môžeme tešiť na to, čo si Kali pripraví najbližšie. Jeho ďalší track by mal vyjsť na konci budúceho týždňa.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

Pre niekoho je Kali interpret, ktorý má to najlepšie za sebou. Pre iných je fenomén a modla, pre ďalších je človek, ktorý presiahol hranice svojho žánru a celú hru zobral o úroveň vyššie. Tak či onak, Kaliho poznajú skoro všetci a on by išiel sám proti sebe, keby z toho neťažil.

Foto: Kali, profil na Instagrame Kali

Odporúčame