Čoskoro ďalšie tracky, čas pre rodinu a odtajnenie jedného z hostí: Ego sa nenudí

V tomto období sa vo veľkom hovorí o novom albume Ega Egotron, ktorý by sa mal k ľuďom dostať koncom tohto mesiaca. Momentálne sú von dva tracky – Trollin a Doug Demuro, pričom je na mieste napísať, že oba sa tešia veľkej popularite medzi poslucháčmi. Dostali sme sa do fázy, v ktorej sú všetci zvedaví na to, čo si Ego v novom albume prichystal. Ako povedal v jednom rozhovore, v Real Newz Kontrafakt odletel na mesiac a Ego sa z vesmíru stále nevrátil. Takže, čakať niečo skutočne nadčasové?

Ego v tomto období nezaháľa. Ak ho sledujete na sociálnych sieti Instagram, môžete vidieť, že naozaj pracuje na novom albume, avšak, ako je to u neho zvykom, nezanedbáva ani rodinu, pretože tá je pre neho najdôležitejšia. Pripájame milé video, v ktorom Ego ukázal, aké má charakterové črty a to, že jeho deti majú naozaj výborného otca. No veď nech okolo toho zbytočne nepíšeme, posúďte to sami.

https://www.instagram.com/p/CCnkeF6h0X4/

Ego okrem toho vo svojich Insta stories prezradil, že čoskoro sa môžeme tešiť na nový singel z pripravovaného albumu, ktorý bude po CD Precedens jeho druhým sólovým v rapovej kariére. A by nebolo noviniek málo, Ego taktiež odtajnil že na novom albume sa objaví Gleb.

Gleb, člen labelu FCK THEM sa vyznačuje štýlom, ktorý si takpovediac idete na 100 percent alebo vás nezaujme. Ako to však vyzerá predovšetkým v posledných rokoch, fan base tohto rapera sa rozrastá, a preto je na mieste si myslieť, že s Egom si pre nás pripravili track, o ktorom sa bude dlho dlho rozprávať.

V jednom z príbehov sa Ego vyjadroval aj o členoch Haha Crew, predovšetkým o Zayovi a Sameyovi, v ktorých vidí veľký potenciál, pričom o Zayovi povedal, že si ide svoj party vibe, ktorý ale má v našom rape svoje miesto a je dobré, že robí to, čo ho baví. A k Sameyovi toľko, že tam, kde sa objaví, je kvalita. Nuž, aj s „Haháčmi“ sa zrejme na Egotrone nejaký ten track objaví.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Flexking bude legenda jak Messi: Týmto videoklipom spustil predaj nového albumu

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame