Ani DMS, ani Pil C ani KF. Tento rap song láka Slovákov najviac

Ktorý rap song láka Slovákov v tomto období najviac? Ak by ste tipovali Separa, Pil C-ho, Kaliho, Rytmusa či Ega, pravdepodobne by ste ostali veľmi prekvapení. Poďme sa pozrieť na skladbu, ktorá je momentálne na Slovensku najpočúvanejšia. 

Tento rap song láka Slovákov najviac

Na úvod musíme napísať, že berieme do úvahy používateľov Apple Music. Áno, väčšina rebríčkov aj štatistík, ktoré môžete nájsť, sú zo Spotify, tak aj preto treba občas urobiť výnimku. Keď si v Apple Music nájdete rebríček 100 najpočúvanejších skladieb na Slovensku v tomto období, jednotkou je rapová skladba.

To je samo o sebe potešiteľné, pretože do hry prichádzajú všetky songy sveta, či už slovenské, české alebo zahraničné. Takisto treba brať do úvahy všetky žánre. Rap je silný, predovšetkým u nás a v Českej republike.

Najpočúvanejší je momentálne Calin 

Čakali by ste ale, že najpočúvanejšou skladbou na Slovensku je v tejto chvíli na Apple Music song „Hannah Montana“, ktorého autorom je Calin? Skutočne je to tak. Jedná sa o skladbu, ktorá je súčasťou Calinovho najnovšieho albumu POPSTAR.

Ten uzrel svetlo sveta v roku 2022. Vo výbere TOP 100 je hneď niekoľko songov, ktoré sa na POPSTAR nachádzajú. Okrem „Hannah Montana“ tam môžete nájsť aj „Sangria“, „Nad ránem“, „Asgard“ či „Popstar“.

Calin, aj keď je z Českej republiky, má na našom území veľké množstvo fanúšikov. A tieto štatistiky to jednoznačným spôsobom potvrdzujú.

Dodajme, že Calin predbehol nateraz aj takých interpretov ako Jack Harlow („First Class“), Harry Style („As It Was“) či Camila Cabello s Edom Sheeranom („Bam Bam“).

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Calin, IG

Odporúčame