Angličtina – Movies and TV shows: Ikonické filmy, ktoré by mal vidieť každý

Ikonické filmy, ktoré by mal vidieť každý

Ikonické filmy, ktoré by mal vidieť každý. (Zdroj: Unsplash.com/JESHOOTS.COM)

#Filmy sa stali každodennou súčasťou našich životov. Niektorí si nevedia predstaviť lepšie strávený voľný čas ako sedieť pred televíziou či v kine s pukancacmi v ruke. Vieš však, ktoré filmy sa stali úplnými klasikami, ktoré by mal vidieť určite každý?

Medzi obľúbené filmy a ikonické snímky, ktoré by si mal určite pozrieť každý milovník filmov patria rozhodne Star Trek, Star Wars, Harry Potter, Pán času a Pán prsteňov. Hoci tieto filmy mnohí milujú, nájdu sa však aj takí, ktorí ich nenávidia. Rozhodne by si si ich však nemal nechať ujsť. Ak chceš vedieť o filmoch a televíznych reláciách viac, vypočuj si náš nový podcast.

Čo sa z podcastu dozvieš?

  • Priblížime ti históriu televízie.
  • Tiež si povieme, aké náročné bolo sa dostať do Hollywoodu.
  • Okrem toho si povieme o ikonických filmoch či streamovacích platformách.

Podcast Schooltagu na rôzne predmety, z ktorých môžeš aj ty maturovať. Určite nepremeškaj ani jeden diel. Pokúsime sa prebrať všetky maturitné otázky z daných predmetov. Nájdeš nás na podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify. Takisto sme celý podcast zavesili na Youtube. Viac našich noviniek môžeš sledovať aj na našom Instagrame.

Túto epizódu ti prináša Technická univerzita vo Zvolene, ktorá je na Slovensku jedinečná vďaka svojmu zameraniu na les, drevo a ekológiu, no svoje si tam nájdeš aj keď ťa zaujíma strojárstvo, ochrana pred požiarmi, dizajn alebo ekonómia. Viac o takmer dvoch desiatkach študijných programov i prihláškach sa dozvieš na stránke https://www.tuzvo.sk/. Nepremeškaj skvelú príležitosť a študuj to, čo ťa naozaj baví.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame