Zničená Amber Heard po rozvode s Johnnym Deppom: Zaplatila mu 1 milión dolárov

Amber Heard nakoniec zaplatila Johnnymu Deppovi čiastku 1 000 000 dolárov (Zdroj: commons.wikimedia/Harald Krichel)

#Zdá sa, že úplnou bodkou za náročným a mediálne sledovaným rozvodom dvojice, budú vyplatené peniaze. Tie, pochopiteľne, zaplatila Amber Heard Johnnymu Deppovi, no a jedná sa o čiastku 1 milión dolárov. Podľa portálu Dailymail chce tieto peniaze Depp rozdeliť svojim piatim obľúbeným charitám.

Spor je definitívne urovnaný

Ako herečka priznala pred pár mesiacmi, niekoľko ročné súdne ťahanice ju zmenili na nepoznanie. Vyplatenie spomenutej sumy malo byť údajne definitívnym ukončením ich sporu a hovorilo sa o ňom už v decembri minulého roku. Po pár mesiacoch je, zdá sa, celá vec uzavretá. Pôvodne mala ako kompenzáciu zaplatiť hercovi 5 miliónov, no Depp navrhol sumu činiacu 2 milióny. Odôvodnil to tvrdením, že nikdy nechcel od Amber žiadne peniaze. Išlo mu skôr o očistenie mena a reputácie.

Hoci kolovali reči o tom, ako spor s Deppom ukončil jej filmovú kariéru, nie je tomu celkom tak. Už koncom tohto mesiaca predstaví svoj nový film In The Fire na filmovom festivale v Taliansku. Tieto peniaze Depp plánuje rozdeliť medzi 5 charitatívnych organizácií rovnakým dielom, každá z nich teda dostane 200-tisíc.

Činnosť týchto charít zahŕňa predovšetkým podpora detí, ktoré ohrozujú životu nebezpečné choroby, ale aj poskytnutie domov pre deprimovaných či inak ohrozených ľudí. Peniaze tiež poputujú aj organizáciám na projekty, ktoré sa snažia o podporu a zachovanie identity a dedičstva pôvodných obyvateľov krajiny. Zaujímavosťou je, že isté zdroje tiež povedali portálu TMZ, že dve z týchto charít, The Painted Turtle a Tetiaroa Society, si herec vybral aj ako poctu svojim hrdinom. Jedná sa o hercov Paula Newmana a Marlona Branda.

Fámy, že súdny spor potopil hereckú kariéru Amber Heard, zdá sa, nie sú pravdivé (Zdroj: commons.wikimedia/Gage Skidmore)

Obaja začínajú odznova

Životy oboch hercov začínajú istým spôsobom odznova. Depp sa najprv dočkal uznania sa svoj film Jeanne du Barry, neskôr sa dočkal doslovného „vyčlenenia“ fanúšikov kapely Hollywood Vampires, v ktorej Depp hrá, a to rovno počas koncertu v Istanbule. Čo sa týka jeho budúcej filmovej kariéry v Hollywoode, objavili sa fámy, že by si mohol zahrať v novom filme zo série Piráti z Karibiku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Po osobných problémoch opäť na výslní: Johnny Depp si vďaka najnovšiemu filmu Jeanne du Barry vyslúžil 7-minútový potlesk

Zdroje blízke hercovi však uviedli, že Depp so spoločnosťou Disney nadobro skončil. Momentálne sa sústreďuje skôr na hudobnú tvorbu a iné formy umenia, a tiež sú známe jeho režisérske ambície na poli umeleckých filmov.

Ani v prípade Amber Heard nebolo jasné, či sa ešte objaví vo filme väčšej, hollywoodskej produkcie. Najnovšie ju však uvidíš v trileri In The Fire, ktorého premiéra sa bude konať na 69- ročníku festivalu Taormina v Taliansku. Bude to jej vôbec prvý film po niekoľkoročnom súdnom procese.

Sleduj nás na Facebooku

 

Zdroj: hashtag.sk, Dailymail.com, TMZ.com
Odporúčame