Hádky medzi Amber Heard a Johnnym Deppom nekončia: Teraz je na vine aj poisťovňa

Spory ohľadom rozvodu Amber a Johnnyho sa stále nekončia (Zdroj: Unsplash.com/ Scott Graham)

#Rozvod, ktorý sledoval skoro celý svet pripravil Amber Heard o milióny dolárov. Po rozvode má aj problémy s hereckým účikovaním. Teraz dala návrh, aby jej poisťovňa preplatila dlh voči Johnnymu Deppovi.

Po spornom procese za ohováranie musela Amber vyplatiť Johnnymu neuveriteľných 8,3 miliónov dolárov. Herečka uzatvorila pred súdom aj zmluvu s poisťovňou. Tá nabrala hodnotu jedného milióna dolárov. Mala ju ochrániť pred tvrdeniami o ohováraní.  Zvrat nastal, keď na súde porota uznala, že Amber umýselne tvrdila o Deppovi informácie, ktoré sa nikdy nestali. Poisťovňa sa teraz odvoláva na kalifornské zákony, podľa ktorých túto politiku naďalej nemusia dodržať. Informoval o tom portál Dailymail.co.uk.

S vyjadrením poisťovne nesúhlasila samotná herečka. Podľa nej je dohoda ,,bezpodmienečná“. Ak by sa dialo čokoľvek, mala by ju chrániť.  Obvinenie, ktoré vzniesla proti New York Marine a General Insurance Co. má predstavovať porušenie zmluvy. Vraj sa jej spoločnosti otočili chrbtom. Spor pripomína aj to, že New York Marine herečke odporučili lacnejších miestnych právnikov.

Poisťovatelia, samozrejme, Amber tiež vrátili žalobu. Chcú sa vyhnúť tomu, aby ich spoločnosť urážali na cti. Ďalšou podporou žaloby na Amber sú taktiež kalifornské zákony. Pomocou nich sa poisťovňa musí brániť, ak ide o úmyselný čin.

Amber teda súdom rozhodne nedáva zbohom. Johnny Depp sa tiež odvolal proti rozhodnutiu vyplatenia herečke sumu v hodnote dvoch miliónov dolárov. Pôvodne žiadala o 100 miliónov, no súd jej priznal iba dva milióny. Ak sa navyše podarí hercovi zvrátiť i tento verdikt, nemusela by dostať ani spomínanú sumu. Uvidíme, či sa Amber podarí vyhrať nad poisťovňou. Tá by potom musela zaplatiť Johnyymu 8,3 miliónov dolárov.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame