Album Egotron je dokončený. Ego to oznamuje vo videu

Kedy bude von album Egotron? Verte alebo nie, takéto otázky dostávame aj my pomerne často. Nevieme ako vy, ale my k tomu pristupujeme tak, že kedy bude, vtedy bude. S odstupom rokov sa dá jednoducho povedať, že na dobré sa čakať oplatí a v prípade druhého Egovho sólovému albumu môžeme konštatovať, že to skutočne bude dobré a kvalitné. Jasné, vždy je to vec vkusu, ale predsa len existujú atribúty, podľa ktorých sa dá aj v hudobnom priemysle zhodnotiť kvalita.

https://www.instagram.com/p/CDEYISGH5rl/

Ego vo videu, ktoré zverejnil počas soboty na svojom profile na sociálnej sieti Instagram informuje, že album Egotron je odovzdaný a pridáva k tomu veľmi zaujímavú myšlienku. Hovorí totiž, že hľadí do diaľky a hľadá tam niečo zmyselné, tak isto ako to robí aj súčasná generácia ľudí.

Otázne však je, či sa tam naozaj niečo skrýva, či tam je nová motivácia, nový začiatok, prípadne niečo iné, k čomu sa oplatí zhliadať, alebo sme tomu iba naučení veriť z amerických a iných zahraničných filmov. Je na každom jednom z vás, aby ste si urobili názor.

Avšak, čo je podstatné, album Egotron je odovzdaný a čoskoro bude vo vašich zariadeniach a budeme si ho môcť všetci vypočuť. Niečo nám napovedá, že Ego je opäť pripravený všetkých prekvapiť a posunúť hranice slovenského rapu niekde úplne ďalej. Bodaj by!

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame