Album, aký tu ešte nebol! Erik Tresor zverejnil tracklist

Toto bude album, aký tu ešte nebol! Erik Tresor zverejnil tracklist svojho očakávaného projektu

Už dlhšiu dobu je oznámený dátum 2.2.2022 ako vydanie jeho prvého uceleného projektu. Práve v tento deň bude mať Erik Tresor meniny, a tak ide samozrejme o určitú symboliku. Dielo bude niesť názov TRESOROFKY! Na svojom Instagrame zverejnil tracklist, ktorý obsahuje 13 trackov. Na hosťovanie si pozval troch umelcov. Českého rapera Michajlova, talentovaného slovenského speváka Dana Kapitána a nemeckého hudobníka Qzenga. Na viacerých skladbách sa postaral o beaty producent Santo. No nájdeme tam aj mená ako SoSpecial Beats alebo Lkama.

⇒ Merch Erika Tresora si vieš KÚPIŤ TU

Jeden z najstriktnejších domácich raperov!

Erik Tresor sa charakterizuje tvrdým prejavom v textoch. Doteraz všetky jeho single nesú nádych ulice a striktného rapu. Riadi sa heslom, že rap ma určité pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Od albumu TRESOROFKY teda určite netreba očakávať nič iné ako to, na čo sme u neho zvyknutí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erik Tresor (@erik_tresor)

Objaví sa Erik Tresor v ringu?

„Vybav mi ho na dvojku, naučím ho jak sa má chovať“. Narážal na ďalšieho slovenského rapera Frayera Flexkinga, ktorý sa objavil na premiérovej akcii Fight Night Challenge. Očividne sa Tresorovi nepozdávalo správanie člena labelu BLAS, a tak ho nepriamo vyzval v komentári na Instagrame. O Erikovi je známe, že sa bojovým športom venuje od mladého veku, a tak by bolo zaujímavé ho vidieť aj v takejto pozícii.

Teraz sa ale všetka pozornosť upiera práve na jeho prvý sólový album. Milovníci pouličného rapu si určite prídu na svoje!

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

Odporúčame