Ako vzniklo Hood Hero? Sleduj dokument so Separom (VIDEO)

Hood Hero pozná aspoň okrajovo každý, kto sa pohybuje okolo slovenského rapu. Ale keby náhodou neviete, o čo sa jedná, je to fashion brand, ktorého vlajkovou loďou je Separ. A aktuálne si môžete pozrieť zaujímavý dokument, kde sa dozviete o tejto značke viac.

Kedysi to bolo Pirat Army (čo nie sú len handry), následne sa brand vyvinul do aktuálnej pohody, v ktorej ho poznáme. Treba objektívne napísať, že Separ a ľudia, s ktorými spolupracuje, robia naozaj kvalitnú prácu, pričom ľudia na Slovensku a v Českej republike dostávajú niečo, čo je exkluzívne, originálne a v istom zmysle slova aj unikátne.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Všetko nasvedčuje tomu, že úspech Hood Hero bude v nasledujúcom období ešte rásť. Prakticky, kým sa bude Separovi dariť hudobne, bude prosperovať aj HH. Je to však brand, ktorý je nastavený tak, že aj keby Separ už nevydal ani jeden song, nebude mať núdzu o svojich zákazníkov. Samozrejme, vždy tu bude priestor na polemiku, ale to je vždy.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Ak si zvedavý na to, ako sa bude Separovi dariť v boxe. Prečítaj si aktuálny článok na našom webe: Zápas roka 2022? V ringu sa stretnú Separ a Majk Spirit!

Photo credits: @sebastianscott.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *