Ako vyzerá videoklip natočený na iPhone? Sleduj letnú novinku od Chia

Chio

Chio v novinke TMA (Zdroj: Instagram/@chio_flex)

#V dnešnej dobe už nie je potrebná profi kamera na to, aby vznikol kvalitný videoklip. Stačí mobil, ktorý má slušnú výbavu, šikovného kameramana, nápaditý strih a bum, videoklip je na svete. Takýto nápad dostal aj talentovaný raper Chio, ktorý posiela do sveta letnú skladbu TMA.

,,Klip sme natáčali v Budapešti na rozlúčke so slobodou jedného z našich kamarátov. Nápad bol zachytiť nefalšovanú zábavu a letný vibe na krásnom mieste. To sa Marekovi podarilo (kameraman/ režisér) na výbornú a je z toho plnohodnotný klip,“ vysvetľuje Chio. Na otázku, ako vznikol tento track, nám odpovedal nasledovne: ,,Čo sa týka samotného tracku, ten vznikol úplne spontánne, ako som počúval ten houseový beat a celé som to odfreestyloval.“

Čo plánuje do budúcna? ,,Do budúcna plánujem to, čo robím aj celý rok. Každý mesiac minimálne jednu skladbu, nehccem robiť album, pretože mám ku skladbám veľmi osobitý vzťah a nechcem dopustiť, aby nejaká z nich nedostala pozornosť, akú si zaslúži. Takto ju môžem celý mesiac teasovať ľudom, aj so všetkými sketchmi, ktoré pravidelne pridávam na IG, TikTok a YouTube Shorts. Ľudí to baví rovnako ako mňa, takže všetci sú spokojní. Najviac vďačím môjmu teamu flex in peace a och profi prístupu,“ odpovedá Chio.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame