Ako trávia karanténne dni rapové ikony Rytmus a Ego?

Pre nikoho z nás nie je súčasná situácia jednoduchá. Koronavírus na dennodenne ovplyvňuje všetkých, či už viac alebo menej. Iné to nie je ani s chalanmi zo skupiny Kontrafakt. V tomto období malo prebiehať ich turné k aktuálnemu albumu Real Newz. Momentálne to ale nie je reálne, pretože ľudia sa stále nemôžu zdržovať vo väčších skupinách. Ako teda trávia Rytmus či Ego tieto dni, ktoré sa môžu ľuďom zdať monotónne?

Prostredníctvom profilov na sociálnej sieti Instagram sme sa pozreli na to, ako Ego s Rytmusom trávia dni, počas ktorých nemôže koncertovať.

https://www.instagram.com/p/B-m-3x3D4I-/

Ego sa venuje napríklad rodine. V čase, kedy je svet takpovediac v úspornom režime majú mnohí z nás omnoho viacej času na to, aby sa venovali svojim najbližším. Iné to nemá ani raper Ego, ktorý je cez rok počas víkendov rozbehaný, ale aktuálne sa môže naplno venovať tým, na ktorých mu záleží najviac.

https://www.instagram.com/p/B-pcXw7DlqQ/

Ego rozvíril okrem iného hladinu slovenskej a českej rapovej scény, keď sa pustil do rapera Bitmana, ktorý sa vo videu snažil napodobniť Emimenov rýchly rap z tracku Godzilla. Cez Insta stories si Ego skočil do vlasov s Bitmanom, Strapom či Separom a Damem. Následne zverejnil priloženú fotografiu. Ako sám hovorí, s nikým nesúperí, len s písmenami samotnými, ktoré pravidelne poráža.

https://www.instagram.com/p/B-w2rU3DQQa/

Vo veľkej miere sa tento piešťanský raper venuje propagácii rôznych spoluprác či módnych kúskov. Na Instagrame má vybudovanú slušnú základňu fanúšikov, veď ho sleduje viac ako 290 tisíc fanúšikov a v čase, kedy nemôže koncertovať, je to priam ideálna cesta, ako sa zavďačiť sponzorom, prípadne ako si privyrobiť.

A ako je na tom Rytmus?

Rytmus nezabúda, rovnako ako Ego, na propagáciu produktov či sponzorov a v neposlednom rade ani na fyzickú prípravu a cvičenie. Patrik Vrbovský neraz povedal, že športovanie ho veľmi baví a aj po tom, ako absolvoval v Prahe boxerský zápas s Marpom, tak na pohyb nezanevrel.

Rodina. Rytmus vo svojich vyjadreniach či rozhovoroch dáva jasne najavo, že mentálne je niekde inde, ako tomu bolo pár rokov dozadu. Nie, že by bol na tom niekedy zle, jednoducho ale dospel a dozrel a po tom, čo sa oženil a narodil sa mu syn, pozerá sa na svet úplne inak. Sám priznáva, že svadba a narodenie dieťaťa sú preňho silné momenty, ktoré jeho život nasmerovali do novej fázy. A ako vidieť z príspevkov na sociálnych sieťach, piešťanský raper si novú etapu užíva. Právom.

A v neposlednom rade sa Rytmus, ktorý má na Instagrame viac ako 615 000 priaznivcov, venuje zabávaniu svojich sledovateľov. Preto, aj keď by možno niekto čakal, že každý svoj príspevok pozorne premyslí a dvakrát pouvažuje, čo na siete zavesí, dáva často posty, ktorých jediným cieľom je zabaviť. Ako napríklad ten, čo sme priložili nad tento odstavec Patrik to robí dlhodobo a jeho fanúšikov to baví. A rovnako tak aj jeho. To je priam ideálna kombinácia.

Chceli sme vám priniesť aj to, ako trávi karanténne dni DJ Kontrafaktu, legendárny Anys, ale vzhľadom na to, že on úplne do rapového a šoubiznisového sveta už takmer nesiaha, s výnimkou práce na projektoch KF, tak na jeho Instagrame by ste len komplikovane hľadali, čo každodenne robí a podobné záležitosti.

Foto: Ego Instagram

Odporúčame