Ako trávi Kali tieto dni? Pre fanúšikov pripravil pecku, tá sa odkladá

Kali je dlhodobo na vrchole a patrí medzi najpopulárnejších raperov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Očakávalo sa, že aj v roku 2020 bude svojich priaznivcov baviť na početných koncertoch a festivaloch. Mal toho pripraveného hneď niekoľko. Situácia je ale aká je a musí sa jej prispôsobiť aj Kali.

Ako trávi tieto dni? Priaznivci podcastov mohli počuť tohto rapera v podcaste Boris a Brambor, ktorý pripravujú bývalí hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik. Je to veľmi zaujímavé počúvanie, i keď treba priznať, že je z obdobia, kedy koronavírus prakticky len začínal a situácia nebola taká problematická, ako je tomu dnes. Odvtedy sa niekoľko vecí zmenilo.

Kali pripravoval spolu s Michalom Nemtudom, Petrom Pannom a Osťom videoklip, o ktorom by sa hovorilo ešte dlho. Nuž, ale nateraz z pripravovaného projektu nič nie je. Dôvod je prostý, nelieta sa. „Strašný klipe sme vám chceli dať tento mesiac z Las Vegas s Michalom Nemtudom, Petrom Pannom a Osťom. Kvôli situácii sme to ale museli zrušiť. Nevadí. Začal som písať nové veci a ďaujem Hoodinimu a Petrovi Pannovi za hudby, ktorými má zásobujú.“ Ako to vyzerá, Kali pripravuje nové skladby, a teda sa máme na čo tešiť. „Píšem každý deň a už mám päť vecí. A jednu z nich vám v blízkej dobe vyhodíme na YouTube,“ namotivoval svojich priaznivcov cez sociálnu sieť Instagram.

Kali sa snaží doma využiť čo najlepšie, pričom pravidelne prispieva s tým, ako na sebe pracuje po fyzickej stránke. Faktom totiž je, že čas, ktorý teraz ľuďom vznikol a väčšinou ho nemajú, je dobré a prospešné využiť produktívne. „Skôr či neskôr toto skončí a ja by som bol nerád, keby si na našich pokaranténnyh showkách ľudia mysleli, že sme Maxim Turbulenc. Vieš sa prinúťi cvičiť aj bez trénera?“ zamyslel sa obľúbený slovenský raper na svojom profile.

Okrem spomenutého sa Kali vo veľkom venuje svojej manželke a malej dcérke Nelke, s ktorými môže teraz tráviť viac času, ako keby musel chodiť po koncertných turné a podobne. V neposlednom rade sa Kali na svojom profile vyjadril aj k Separovmu albumu OG, ktorý vyjde už o dva dni. Napísal o ňom, že nepochybuje o tom, že aj v tomto prípade to bude od Separa viac ako najviac.

Foto: Kali
Odporúčame