Ako sa dá urobiť beat zo zvukov kávy?

Ako sa dá urobiť beat zo zvukov kávy? To je naozaj dobrá otázka. Teda, je to skôr otázka, na ktorú ani neviete, že potrebujete odpoveď. Našťastie, v tomto článku ju dostanete.

Ako sa dá urobiť beat zo zvukov kávy?

Producent Special Beatz a Popradská káva spojili sily. Jeden z TOP beatmakerov z územia Slovenska a Českej republiky vytvoril beat z Popradskej kávy Crema.

Celá idea aj prevedenie sú nesmierne originálne a kreatívne. Tvorcom dávame palec hore. Tu je video, v ktorom si môžete pozrieť a vypočuť, o čo sa v skutočnosti jedná.

Special Beatz nielen vytvára beat zo zvukov kávy, ale aj vysvetľuje celý proces. To celému videu dáva pridanú hodnotu, pretože ľudia vidia a počujú, ako beat v skutočnosti vzniká. Ak niekto nevedel, ako prebieha producentská práca, môže to byť prínosné aj z tohto ohľadu.

V tomto videu sa môžete započúvať do beatov zo zvukov Popradskej kávy Colombia. Nemusíme hádam ani písať, že aj v tomto prípade sa jedná o zaujímavý kúsok.

A do tretice. Tento raz Special Beatz pracoval so zvukmi Popradskej kávy Classico. Dokázal, zas a znova, že patrí medzi najšikovnejších ľudí vo svojom odvetví. A vy ste sa mohli presvedčiť o tom, že na poriadny beat sa dá využiť aj káva.

Viac rapového odkazu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Special Beatz IG, ilustračné foto káva

 

Odporúčame