Ako dopadne mladý talent v boji o pozornosť? Toto je jeho prvý banger

Obyčajný človek s veľkou láskou k hudbe. To je jednoduchý opis 23-ročného chalana zo Serede, ktorý tvorí hudbu pod pseudonymom Tepez. S rapom začal ešte pri freestyloch počas divokého obdobia dospievania a strednej školy. Práve na sídliskách Serede sa započala jeho láska k rapovej hudbe a tomu čo pre neho odvtedy symbolizuje – slobodu.

„Išiel som podľa citu. Ako keď si keď si v obchode a zbadáš ppči tenisky. Proste ich musíš mať – nech stoja hocikoľko, a tak to bolo aj pri tomto tracku,“ hovorí Tepez o hudbe svojej najnovšej veci s názvom „2. Kolo“.

O skvelý beat sa postaral OG Rruga, od ktorého si Tepez vôbec po prvýkrát zakúpil beat. Zaujímavosťou je, že OG Rruga je Albánec, ktorý žije v Grécku, takže Tepezova komunikácia s ním prebiehala všelijako. Nahrávanie veci prebiehalo bezproblémovo u chlapcov z Narnia Records a rovnako hladko šlo aj natáčanie klipu, ktorého scenár dal Tepez spolu s Martinom Čopákom dokopy za polhodinu.

Ľudia v klipe boli len tí najbližší, preto ten klip vyzerá tak real .. Bez nich by to nikdy takto nevyzeralo.“

Do budúcna sa Tepez nehodlá poľaviť, ale práve naopak. Podľa jeho slov jeho vďaka patrí aj čávovi menom Stres (@stres_wayback_family), ktorý Tepeza nakopol späť do jeho tvorby. Spoločne s ním a s kameramanom EM2 majú rozbehnuté spoločné projekty a obaja sú odhodlaní robiť rap až do doby, kedy im obom neodídu hlasivky. Aktuálny track má byť podľa Tepezových slov len kúskom ľadovca. Sme zvedaví, s čím sa ukáže nabudúce!

„Najväčšou víziou pre mňa je rozbiť stages a ukázať ľuďom, že Vlad Tepez Dracula je stále nažive a túži po krvi. Čoskoro mi vyjde track, po ktorom korytnačkám zlezie pancier z tela.“

Odporúčame