Ako by vyzerali detské verzie českých raperov? Umelá inteligencia robí divy

Detské verzie českých raperov

Detské verzie českých raperov by masakra.sk

#Len pred pár mesiacmi som uverejnil článok zachytávajúci detské verzie slovenských raperov vyrobené pomocou umelej inteligencie a šikovného editu grafického dizajnéra a kreatívca – Miroslava Šveca. Ten vystupuje v online priestore pod menom Masakra design a jeho portfólio a kontakt môžeš nájsť na www.masakra.sk. Graficky a dizajnérsky sa podieľal napríklad na projektoch ako Fight Night Challenge, Fabriq MMA, Fun Rádio či niektoré grafiky pre Kontrafakt na koncert v O2 Aréne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MASAKRA DESIGN (@masakra.sk)

Pred pár dňami sa rozhodol, že opäť využije svoje zručnosti v oblasti úprav obrázkov a umelú inteligenciu, aby predstavil detské verzie rapperov, ktorí sú kľúčovými postavami dnešnej českej rapovej scény. Je až fascinujúce sledovať, aký pokrok dosahuje AI (umelá inteligencia) v tejto oblasti. Obrázky vytvorené pomocou AI technológie sú v súčasnosti čoraz viac obľúbenejšie a sú jednoducho trendy. Len si všimni, koľko slávnych osobností a influencerov zdieľa svoje podobizne napríklad v anime štýle alebo v rôznych ďalších formátoch.

Tieto detské podobizne raperov sú nielen zábavné a roztomilé, ale taktiež hodnoverne zobrazujú najznámejšie črty a vlastnosti jednotlivých raperov ako napríklad Yzomandias, Calin, Ektor a ďalší. Na konci článku zahlasuj v ankete, ktorý obrázok sa ti páči najviac.

Yzomandias

Yzomandias
Yzomandias by masakra.sk

Nik Tendo

Nik Tendo
Nik Tendo by masakra.sk

   Ektor

Ektor
Ektor by masakra.sk

PTK

PTK
PTK by masakra.sk

Calin

Calin
Calin by masakra.sk

Sergei Barracuda

Sergei Barracuda
Sergei Barracuda by masakra.sk

Viktor Sheen

Viktor Sheen
Viktor Sheen by masakra.sk

DJ Wich

Dj Wich
Dj Wich by masakra.sk

Ktorý dizajn sa ti páči najviac?

Odporúčame